امکانات تور لوکزامبورگ چیست؟

لوکزامبورگ چگونه جایی است؟

با تور لوکزامبورگ از این کشور دیدن کنید. کشور زیبا و دیدنی لوکزامبورگ یکی از ثروتمند ترین کشورهای جهان است. پایتخت کشور لوکزامبورگ شهر زیبا و دیدنی لوکزامبورگ است. این کشور یکی از ثروتمندترین کشورهای اروپا و جهان است. با این که لوکزامبورگ بسیار کوچک است اما یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است.

این کشور بسیار زیبا و دیدنی هر سال پذیرای تعداد زیادی از مسافران است که برای گردش وارد این کشور می شوند. لوکزامبورگ یک دهکده در دل خود دارد که شینگن نام دارد. این دهکده زیبا درست همان محلی است که عهدنامه شینگن در آن میان تمامی اعضای این عهدنامه به امضا رسید.

نکته جالب درباره لوکزامبورگ این است که این کشور همواره دارای سیاست و اقتصادی با ثبات بوده است. جمعیت این کشور به هقتصد هزار نفر هم نمی رسد و همین موضوع در افزایش سطح زندگی مردم بسیار موثر بوده است. واحد رسمی پول در کشور لوکزامبورگ یورو می باشد.

در کشور لوکزامبورگ مردم به سه زبان تسلط دارند. زیان های آلمانی، فرانسوی و لوکزامبورگی در این کشور رایج است و بیشتر مردم بر این ها تسلط دارند. همان طور که می دانید همسایه های یک کشور بر فرهنگ، زبان و تاریخ کشور تاثیرگذار هستند. تاثیر ویژه همسایه های لوکزامبورگ بر روی زبان رسمی این کشور می باشد.

تور لوکزامبورگ

امکانات تور لوکزامبورگ چیست؟

با تور لوکزامبورگ می توانید به این کشور دیدنی سفر کنید. با تور لوکزامبورگ می توانید فارغ از رزرو هتل و … تنها به خوشگذرانی بپردازید و غرق لذت شوید. تور لوکزامبورگ با هدف ترکیبی هم بسیار مناسب است. به این ترتیب شما می توانید علاوه بر بازدید از لوکزامبورگ به دیگر کشورهای حوزه شینگن نیز سفر کنید.

از جمله امکانات ویژه ای که روی تور لوکزامبورگ ما ارائه می شود، اخذ وقت سفارت و ویزای شینگن لوکزامبورگ است. به این ترتیب می توانید به راحتی در تور لوکزامبورگ شرکت کنید. تور ترکیبی لوکزامبورگ علاوه بر کشور کشور لوکزامبورگ، فرانسه و دیگر کشورها را نیز مورد بازدید قرار می دهد.

 با ما همراه شوید تا با استفاده از تور لوکزامبورگ بتوانید از تمام این جاذبه ها لذت ببرید. از دیگر امکانات این تور می توان به رزرو هتل، بلیط هواپیما، بیمه نامه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی و گشت شهری میباشد. با گشت شهری می توانید به راحتی در این کشور به گردش بپردازید و از توضیحات یکه در گشت شهری ارائه می شود استفاده کنید.

برای شرکت در تور لوکزامبورگ و کسب اطلاعات بیشتردر این باره کافی است تا با مشاورین مجرب ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت Tourekeshti تماس بگیرید. ما این جا هستیم تا به راحتی بتوانید به هر نقطه ای از دنیا که می خواهید سفر کنید. با ما با برترین امکانات و نازلترین قیمت همراه شوید.

شیرهای تریمونت در جایگاه دوم گیوم

یکی از برترین مناطق شهری در کشور لوکزامبورگ این میدان است که درست در مرکز شهر لوکزامبورگ واقع شده است. این میدان یکی از بزرگترین فضاهای باز شهری لوکزامبورگ است. در مرکز این شهر مجسمه ای به یاد پادشاه کشور هلند ویلیام دوم و دوک لوکزامبورگ ساخته شده است.

از دیگر جاذبه های این شهر می توان به دو مجسمه شیر تریمونت معروف اشاره کرد که به زیبایی خودنمایی می کنند. البته کمی آن طرف تر میتوانید از خانه زیبا و دیدنی راویل هم دیدن کنید. این خانه زیبا با پلکان مارپیچی و بالکن بزرگ و زیبایی که دارد همگان را به خود جذب میکند.

صومعه بندیکتی در شهر اشترناخ

شهر زیبا و دیدنی اشترناخ یکی از شهرهای مرزی کشور لوکزامبورگ و آلمان است. این شهر درست جداکننده این دو کشور است. در این شهر می توانید به دیدن بناها و ساختمان های بسیار قدیمی و اشرافی بروید. از جاذبه های مهم این شهر می توان به پارک ملی ژرمانو و مالرت هال اشاره کرد.

نکته جالبی درباره این شهر وجود دارد که باید به آن اشاره کرد. مردم این شهر در تمام طول شبانه روز به رقص و پایکوبی مشغول هستند. از جمله جاذبه های طبیعی این شهر هم می توان به صخره های بی نظیر و آبشارها و چشم اندازهای چشم نواز این شهر اشاره کرد.

چشمه های آب گرم موندروف

اگر به بخش شرقی کشور لوکزامبورگ وارد شوید، می توانید به منطقه موزل سفر کنید. این شهر کوچک درست میان دو رود زیبا به نام های موزل اشاره کنیم. در این منطقه روستاهای زیادی را می توانید ببینید و تمام این روستاها پذیرای مسافران هستند.

در این روستا معروف ترین آب گرم های جهان وجود دارند. این چشمه های آب گرم یکی از مراکز بزرگ بهداشت و درمان هستند. این منطقه بسیار مورد علاقه رومی ها می باشد. آب معدنی های این منطقه 24 درجه است و فواید درمانی بسیار زیادی دارد. از تمام جهان برای بازدید به این منطقه وارد می شوند.

اگر به این منطقه سفر کردید، می توانید از کلیسای سن مایکلز هم دیدن کنید. بنای این کلیسا بسیار دیدنی است و متعلق به قرون وسطی می باشد. یک قلعه رومی کوچک و جذاب هم در این منطقه ساخته شده است که می توان از آن دیدن کرد و در سکوت و آرامش این منظره غرق لذت شوید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید