از شهر چراغ ها تا دریاچه هویز با تور مجارستان

کاخ بودا در پاریس شرق

همان طور که می دانید با شرکت در تور مجارستان می توانید از برترین شهرهای کشور مجارستان یعنی بوداپست دیدن کنید. این شهر بسیار زیبا با چراغ های فراوانی که دارد به شهر چراغ ها نیز مشهور است. در حقیقت شهر بوداپست در مقابل شهر پاریس ساخته شده است و با این شهر رقابت تنگاتنگی دارد.

از جمله جاذبه هایی که در شهر بوداپست به چشم می خورد کاخ زیبا و دیدنی بودا است. این کاخ درست در مرکز شهر ساخته شده است. این ساختمان صحنه باشکوهی را در شب ایجاد می کند که احساس می کنید در رویا هستید. این کاخ نورانی و زیبا در میراث سازمان جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.

این کاخ از لحاظ طراحی معادل کاخ ورسای پاریس است. ساخت این بنا به اواخر قرن شانزدهم باز می گردد و در حقیقت بیش از چهارصد سال از عمر این بنا می گذرد. در درون این کاخ بیش از دویست اتاق وجود دارد که هر یک تاریخی را به دنبال دارد. در و دیوارهای این کاخ قصه های زیادی برای گفتن دارند.

قلعه بودا بخشی از این کاخ است که مورد بازسازی نیز قرار گرفته است. از دیگر بخش خای این کاخ می توان به سالن های غذاخوری، سالن های نشیمن، اتاق های خواب و .. اشاره کرد. مناظری که از این کاخ می بینید بسیار زیبا هستند و از این کاخ می توانید به خوبی رود دانوب را مشاهده کنید.

تور مجارستان

از شهر چراغ ها تا دریاچه هویز با تور مجارستان

با شرکت در تور مجارستان می توانید از این کشور بی نظیر دیدن کنید. مجارستان جاذبه های زیادی دارد که مسافران می توانند از آن ها لذت ببرند. جاذبه های طبیعی و غیر طبیعی، هوای پاک و فوق العاده، دریاچه های زیبا و … از جمله آن ها می باشند. در ادامه با این جاذبه های به طور کلی آشنا خواهید شد.

شهر چراغ ها در حقیقت همان پایتخت کشور مجارستان است. شهر بوداپست به پاریس شرق و شهر چراغ ها مشهور می باشد. این شهر از برترین شهرهای کشور مجارستان است که بیشترین تعداد گردشگران را جذب می کند. با ما همراه باشید تا درباره این جاذبه ها و چگونگی شرکت در تور مجارستان آگاه شوید.

برای شرکت در تور مجارستان باید با مشاورین ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت Tourekeshti تماس بگیرید. ما این جا هستیم تا شما را راهنمایی کنیم. تور مجارستان در هر فصلی از سال بهترین انتخاب شما خواهد بود. برای شرکت در تور مجارستان می توانید وقت سفارت مجارستان و ویزای شینگن مجارستان را نیز از ما بخواهید.

اگر دومین شهر بزرگ مجارستان

یکی از شهرهای شمالی مجارستان که به عنواندومین شهر بزرگ این کشور نیز شناخته می شود، اگر است. این شهر با جاذبه هایی که دارد شما را به خود جذب می کند. بافت زیبا و متفاوت شهر اگر، باعث شده تا گردشگران زیادی به این شهر سفر کنند. یکی از برترین بناهای این شهر کلیسای جامع اپیسکوپال است.

این شهر توسط یکی از پادشاهان این کشور ساخته شده است که مسیحی بوده است. به این ترتیب وی در این شهر کلیساهای زیادی را ساخت. در مرکز این شهر کلیسای جامع آن و ساختمان های اطرافش به شکل خاصی پیچیده و کنار هم ساخته شده اند. تماشای این ساختمان ها و بناها شما راجذب خود خواهند کرد.

غار استالاکتیک در پارک ملی آگتلک

این یکی از بزرگترین غارهای اروپا است. که در پارک ملی آگتلک واقع شده است. این غار بسیار زیبا راهی را پیش روی شما باز می کند تا از تمام نقاط این غار دیدن کنید. در این غار راهنما وجود دارد و شما را برای گردش در این غار راهنمایی می کنند تا دچار خطرات احتمالی هم نشوید.

در این پارک گونه های مختلف حیوانی و گیاهی وجود دارد که می توانید از آن ها دیدن کنید. اطراف این پارک ملی روستاهایی وجود دارد که به همان سبک قدیمی باقی مانده اند. این پارک محافظت شده انواع گونه های گیاهی را در دل خود دارد و به خوبی از آن ها نگه داری می شود.

این پارک تعدادی از غارهای بزرگ را پوشش می دهد. بسیاری از گردشگران، علاقه مندان به طبیعت، زیست شناسان و تاریخ شناسان به این پارک مراجعه می کنند. غار بارادلا و ایمره واس دو تا از معروف ترین غارهایی هستند که در این منطقه وجود دارد.

پیاده روی در اطراف دریاچه بالاتون

دریاچه بالاتون هم یکی دیگر از جاذبه های طبیعی کشور مجارستان است. مجارستان کشوری است که درست در مرکز اروپا واقع شده است و هیچ دسترسی به دریا ندارد. در نتیجه ورود رود و دریاچه در این کشور بسیار مهم است و در تامین آب و دیگر موارد بسیار موثر است.

از مهم ترین رودهایی که در این کشور و البته در پایتخت آن وجود دارد، رود زیبای دانوب است. این دریاچه زیبای بالاتون در احاطه کوه های آتشفشانی، چشمه های آب گرم و … می باشد. اگر می خواهید از آفتاب لذت ببرید و رنگ پوست خود را تغییر دهید این منطقه بهترین انتخاب شما خواهد بود.

این دریاچه تا بوداپست فاصله چندانی ندارد. به راحتی می توانید به این منطقه بروید و یک روز کامل خود را در اطراف این دریاچه بگذرانید. در اطراف این دریاچه زمین های حاصل خیزی وجود دارد که منطقه مناسبی برای کشت و کشاورزی می باشد. در فصل تابستان با شنا در بالاتون در زمستان با اسکی روی دریاچه می توان خود را سرگرم کرد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید