تور کشتی کیش

کیش کجاست؟

یکی از زیباترین جزیره‌های خلیج‌فارس که می توان به عنوان سرسبزترین آن ها نیز از آن نام برد جزیره زیبا و پر جاذبه کیش است. برای دیدن این جاذبه های می توانید از تور کشتی کیش نیز استفاده کنید.

این جزیره درست در جنوب ایران واقع شده است و بخشی از استان هرمزگان به حساب می آید. این جزیره طی تاریخ همیشه تحت حکومت ایران بوده است.

کیش تنها جزیره ای در خلیج فارس است که دارای آب شیرین می باشد. این جزیره بیضی شکل مساحتی برابر با نود کیلومتر مربع را در بر می گیرد.

آب و هوای جزیره کیش بسیار گرم و مرطوب است و تحت تأثیر تور های هوایی شمال غربی و جنوبی واقع می شود. بارندگی در شهر کیش بیشتر به صورت رگبار است.

پوشش گیاهی جزیره کیش از نخل خرما، کهور، کنار و … می باشد که برخی از آن ها پوشش گیاهی بومی این شهر است و برخی دیگر پوششی می باشد که از خاک دیگر شهرها وارد این منطقه شده است.

جمعیت مقیم این منطقه بیش از دویست هزار نفر است. وسعت جزیره زیاد نیست و عمده مردم در بخش شهری این جزیره ساکن می باشند.

پوشاک محلی این جزیره دشداشه است که با عرقچین همراه است. از غذاهای محلی این جزیره می توان به قلیه، هریسه و … اشاره کرد.

جزیره کیش یکی از مراکز تفریحی و زیبای ایران می باشد که هم از ایران و هم کشورهای منطقه برای تفریح به این جزیره وارد می شوند.

والیبال ساحلی یکی از ورزش های محبوب این جزیره است و بسیاری از مردم در این جزیره به این ورزش مشغول می شوند. همچنین تور جهانی والیبال ساحلی در این جزیره برگزار شده است.

در این بخش مطالبی درباره جزیره کیش بیان شد اما در ادامه درباره جاذبه های این جزیره و تور کشتی کیش توضیحاتی را ارائه خواهیم داد تا علت شرکت در تور کشتی کیش را بدانید.

تور کشتی کیش

 

 

دیدنیهای جزیره کیش چیست؟

جزیره کیش دارای جاذبه های زیادی است که می‌توانید از آن ها دیدن کنید با صرف کمترین هزینه سفری خوش را برای خود و همراهانتان به ارمغان آورید.

همان‌طور که می‌دانید کیش جزیره ای در میان آب‌های خلیج فارس است و طبیعی است که انواع تورهای کشتی و قایق در این جزیره بر پا باشد.

در حقیقت می توان گفت یک یاز جاذبه های فوق‌العاده این جزیره شرکت در تورهای گردشی و تفریحی قایق یا کشتی این جزیره است.

شما با شرکت در این تورها می‌توانید در آب‌های این خلیج به گردش بپردازید و از موسیقی‌های بی‌نظیری که به صورت زنده بر روی آب برای مسافران نواخته می شود لذت ببرید.

از دیگر جاذبه های این منطقه می توان به جزیره دیدنی هندورابی اشاره کرد که تقریباً کسی در آن ساکن نیست. ساحل شنی و زیبای این جزیره با تخته‌های سنگی بسیار دیدنی است.

از مشهورترین جاذبه های جزیره کیش پارک دلفین‌ها است که بسیاری از گردشگران را به این جزیره می‌کشاند تا از دیدن این دلفین‌ها غرق ذر لذت شوند.

هرچند سال یک‌بار سال برخی از طرفداران محیط ‌زیست برای دیدن تخم‌گذاری لاک‌پشت‌ها به این جزیره می روند. لاک‌پشت های این جزیره بسیار بزرگ هستند و در هر گوشه آب های این جزیره تعدادی از آن ها به چشم می خورد.

یکی از روستاهای به جا مانده از گذشته تاکنون روستای باغو کیش است که از گذشته مردم در این روستا ساکن بودند و به زندگی می پرداختند.

یکی از اسکله های زیبای جزیره کیش، میرمهنا نام دارد که تفریحی می باشد. در پشت این اسکله پارکی وجود دارد که مساحت آن حدود 40هزار متر مربع می باشد.

شهر زیر زمینی کاریز بیش از ده هزار متر مربع وسعت دارد و یکی از مکان های دیدنی این جزیره است. این شهر در عمق شانزده کیلومتری زمین ساخته شده است.

 

 

تور کشتی کیش چیست؟

همان طور که گفته شد آب های اطراف جزیره کیش برای برگزاری انواع تورهای تفریحی و گردشی خلیج فارس مناسب می باشد.

در حقیقت کشتی های تفریحی بر اساس انواعی که تولید شده اند برای تفریح روی آب ساخته شده اند. برخی از این کشتی ها، کشتی کروز می باشد.

کشتی های کروز مانند هتل هایی پنج ستاره اما شناور بر روی آب هستند که با برگزاری تورهای متنوع از مسافران و متقاضیان شرکت در تور کشتی کروز ایران و اروپا استقبال می کنند.

اما کشتی های تفریحی دیگری نیز می باشند که برای تورهای محلی استفاده می شوند و باز انواع مختلفی دارند که با توجه به ساخت آن ها و همچنین امکانات آن ها خدمات متفاوتی را ارائه می دهند.

برترین کشتی های تفریحی در ترکیه وجود دارند که بیشتر مسافران از آن ها برای گشت و گذار در آب های دریاهای اطراف این کشور استفاده می کنند.

کشتی ها تفریحی ترکیه دارای امکانات متنوعی می باشد که ممکن است در حد کشتی های کروز نباشند اما به اندازه هتل های سه ستاره هستند.

تور کشتی کیش در بازه زمانی مشخص و کوتاهی برپا می شود و امکانات آن در برگزاری موسیقی زنده و گشت در آب های خلیج فارس محدود می شود.

البته در این تورها جنگ های شاد و زنده ای هم برگزار می شود که مسافران از شرکت در آن تهییج می شوند و در قرعه کشی ها و مسابقات این جنگ ها نیز شرکت داده می شوند.

آب های اطراف این جزیره محل زندگی گونه های مختلفی از موجودات دریایی می باشد که برای بسیاری از طرفداران محیط زیست جذاب است.

این گونه های جانوری شامل مرجان، ماهی های تزئینی، خرچنگ، توتیا و … است که می‌توان با گردش توسط قایق های شیشه ای از این جاذبه ها دیدن کنید.

 

 

چگونه در تور کشتی کیش شرکت کنیم؟

برای شرکت در تور کشتی کیش بهتر است تا با مشاورین مجرب و متخصص شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت تور کشتی تماس بگیرید.

مشاورین ما این جا هستند تا شما را برای شرکت در این تورها راهنمایی کنند و بهترین فصل برای شرکت در این تورهای بی نظیر را به شما پیشنهاد دهند.

 

 

 

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید