وقت سفارت فوری و تضمینی ارزان

وقت سفارت چیست؟

شاید بارها و بارها این واژه را شنیده باشید اما مفهوم واقعی آن و این‌که چه موقع باید وقت سفارت دریافت کرد را ندانید. برای این‌که پاسخی به تمام این سؤال‌ها دهید با ما همراه باشید.وقت سفارت به این معنا است که سفارت به شما در یک تاریخ مشخص ساعتی را تخصیص می‌دهد تا مدارک خود را برای اخذ ویزای کشور موردنظر به سفارت ارائه دهید.هر کشوری برای خود قوانینی دارد که سفارت آن‌ها از این قوانین پیروی می‌کنند. برخی از کشورها در ایران سفارت‌خانه‌ای ندارند.

به‌طورکلی برای اخذ وقت فوری سفارت دو راه پیش روی متقاضیان قرار دارد. شما با توجه به قوانین سفارت موردنظر خود می‌توانید برای اخذ وقت فوری سفارت اقدام کنید.پس از اخذ وقت سفارت باید کلیه مدارک خود را به صورت ترجمه شده و با مهر دارالترجمه رسمی به سفارت ارائه دهید. برخی از سفارت خانه ها در ایران دایر هستند و برخی دیگر در کشورهای همسایه دایر می باشند.شما ابتدا باید کشور مقصد را انتخاب کنید و پس از انتخاب کشور مقصد اقدام به اخذ وقت سفارت آن کشور کنید. وقت سفارت در دو نوع عادی و فوری به متقاضیان ارائه می شود.

وقت سفارت

 

با توجه به برنامه سفری خود باید تصمیم به اخذ وقت سفارت کنید. مشاورین مجرب سایت تور کشتی از شرکت مسافرتی و گردشگری ماکان سیر آسمان هر آنچه بخواهید را در اختیار شما خواهند گذاشت.وقت فوری سفارت را برای شما در کمتر از دو هفته اخذ خواهیم کرد. یکی از تفاوت‌های وقت سفارت عادی و فوری در زمان ورود به سفارت می‌باشد.از دیگر تفاوت های آن می توان به تفاوت در هزینه آن اشاره کرد. هزینه وقت سفارت فوری بیش از هزینه وقت سفارت عادی می باشد.

برای اخذ وقت سفارت کشور مورد نظر خود تنها کافی است تا با مشاورین مجرب و متخصص ما تماس بگیرید.

 

چه موقع باید وقت از سفارت اخذ کنیم؟

همان طور که گفتیم ابتدا باید کشور مقصد را مشخص کنید. پس از مشخص کردن کشور مقصد می توانید وقت سفارت آن کشور را دریافت کنید.وقت سفارت را به دو شکل حضوری و آنلاین می توان اخذ کرد. برخی از کشورها در ایران سفارت خانه دارند و برخی دیگر در کشورهای همسایه سفارت خانه دارند.برای شرح این مطلب بهتر است که به طرح چند مثال بپردازیم. کشور کانادا در ایران سفارت خانه ای ندارد اما در کشورهای همسایه سفارت خانه دارد.ما می توانیم برای شما وقت سفارت کانادا را در شهرهای ترکیه، آنکارا، ابوظبی، دبی و … رزرو کنیم و یا می توانید به صورت حضوری به این سفارت خانه ها مراجعه کنید.

در صورتی که قصد وقت گرفتن از سفارت کانادا به صورت حضوری را داشته باشید باید به یکی از شهرهای ابوظبی، دبی و … مراجعه کنید و وقت سفارت خود را دریافت کنید.بیشتر کشورها در ایران سفارت خانه دارند و شما برای سفر به آن ها می توانید به صورت آنلاین وقت سفارت را دریافت کنید.پشتیبانی سایت تور کشتی از شرکت گردشگری ماکان سیر در خدمت شما هستند تا وقت فوری سفارت را در هر کشوری که بخواهید برای شما اخذ کنند.برای اخذ وقت سفارت حضوری شما ملزم می شوید تا به یکی از کشورهای همسایه بروید. با این نوع اخذ وقت سفارت شما مجبور می شوید تا یک سفر اضافی را به برنامه خود تحمیل کنید.

وقت سفارت آنلاین را نیز می توانید با توجه به قوانین هر سفارتی دریافت کنید. فقط دقت داشته باشید هنگام تکمیل اطلاعات باید کلیه اطلاعات شما بدون هیچ نقصی وارد شود.

 

چگونه وقت از سفارت فوری بگیریم؟

برای وقت گرفتن از سفارت همان طور که گفتیم باید با توجه به قوانین سفارت کشور مورد نظر اقدام کنید. اگر می خواهید به شکل آنلاین اقدام کنید نیاز به فردی با تجربه خواهید داشت.به عنوان مثال برای وقت گرفتن از سفارت کانادا به صورت آنلاین می توانید وارد سایت سفارت شوید و کلیه مدارک و اطلاعات خود را در آن آپلود کنید.تنها زمانی وقت از سوی سفارت برای شما صادر می شود که هزینه انگشت نگاری را با استفاده از یک کارت بین المللی بپردازید. در غیر این صورت وقتی برای شما اختصاص داده نخواهد شد.

پس از اخذ وقت سفارت می توانید مدارک خود را تهیه کنید تا در تاریخ مشخص شده برای ارائه مدارک و اخذ ویزای کانادا خود اقدام کنید.در هنگام اخذ وقت حضوری نیز باید هزینه انگشت نگاری را به صورت کامل بپردازید. این هزینه باید به صورت نقدی به سفارت داده شود و استفاده کارت اعتباری در سفارت غیر قابل قبول است.

 

وقت سفارت فوری

مدارک مورد نیاز برای وقت گرفتن از سفارت چیست؟

شما می توانید مدارکی را به ما تحویل دهید تا در کمترین زمان ممکن وقت فوری سفارت را برای شما اخذ کنیم. این مدارک شامل موارد زیر می باشد.

  1. یک تصویر از گذرنامه خود برای ما ارسال کنید.
  2. تاریخ دقیق سفر خود را به مشاورین مجرب ما اعلام کنید تا واچر هتل و بلیط هواپیمای شما را اخذ کنند.
  3. فرم سفارت را باید به زبان فارسی تکمیل کنید و به مشاور خود ارسال کنید.

مشاورین ما کلیه امور را از صفر تا صد برای شما انجام خواهند داد. کافی است تا با ما تماس بگیرید.

چه زمانی باید وقت فوری سفارت بگیریم؟

تمام افراد برای رفتن به سفر ابتدا برنامه ریزی می کنند و تاریخی را برای آغاز و پایان سفر خود مشخص می کنند. اگر فاصله ی کمی تا تاریخ شروع سفر شما مانده بود باید وقت فوری سفارت را دریافت کنید.اگر محدودیت زمانی ندارید می توانید وقت عادی سفارت را دریافت کنید. اگر قصد سفر به کشورهای حوزه شینگن را دارید باید وقت سفارت کشور مقصد را اخذ کنید تا بتوانید ویزای شینگن اخذ کنید.

به عنوان مثال برای سفر به کشور ترکیه، گرجستان و … نیازی به وقت سفارت نخواهید داشت و ویزای شما هنگام ورود به کشور مقصد برای شما صادر خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید