تور اسپانیا

اسپانیا کجاست؟

هدف از نگارش این مطلب آشنایی هر چه بیشتر شما با کشور اسپانیا و پاسخ دهی به چگونگی شرکت در تور اسپانیا می باشد.

ما در این مطلب قصد داریم تا چندی از جاذبه های بی نظیر کشور اسپانیا را برای مخاطبان خود برشماریم تا سفر به کشور اسپانیا را در اولویت قرار دهند.

کشور اسپانیا یک کشور مستقل است که با نام رسمی پادشاهی اسپانیا نیز شناخته می شود. حکومت این کشور از گذشته تا کنون پادشاهی بوده است.

پایتخت کشور اسپانیا شهر زیبا و بزرگ مادرید است و زبان رسمی این کشور اسپانیایی می باشد. این کشور زیبا مرزهایی با دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس دارد.

اگر می خواهید بدانید پنجمین کشور بزرگ اروپا کدام است باید به کشور اسپانیا اشاره کنیم که علاوه بر داشتن جزایری در اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه در آفریقا نیز چند شهر مستقل دارد.

از جمله جزایر دیدنی و بی نظیر کشور اسپانیا که در دریای مدیترانه واقع شده است می توان به جزایر قناری اشاره کرد که هر سال تعداد زیادی از گردشگران را به خود جذب می کند.

همسایه های کشور اسپانیا شامل فرانسه، آندورا، خلیج بیسکای و پرتغال است که می توان گفت طولانی ترین مرز یکپارچه در اروپا متعلق به این دو کشور است.

این کشور دارای تاریخی غنی و پر فراز و نشیب بوده است و طی سال های گذشته دچار افت و خیزهای زیادی شده است و امروزه یکی از کشورهای توسعه یافته به حساب می آید.

حال اگر بخواهیم درباره نوزدهمین قدرت اقتصادی جهان صحبت کنیم باز هم مجبور هستیم تا به کشور اسپانیا اشاره کنیم. واحد رسمی پول در این کشور یورو می باشد.

کشور اسپانیا یا در حقیقت جزیره ایبریا حدود سه هزار و پانصد سال پیش توسط بشر یافت شد و دویست سال پیش از میلاد حکومت آن به دست رومیان افتاد.

تور اسپانیا

 

 

تور اسپانیا

اگر می خواهید کشور اسپانیا را فارغ از رزرو هتل و بلیط هواپیما و چگونگی گردش در شهر و … ببینید و تنها از سفر و گشت و گذار لذت ببرید بهترین گزینه تور اسپانیا است.

تور اسپانیا به شما این امکان را می دهد تا در کمترین زمان ممکن بتوانید تمام جاذبه های دیدنی این کشور را مشاهده کنید و از این همه جاذبه لذت ببرید.

شما می توانید هم چنین در تورهای ترکیبی ما شرکت کنید. این تورها ممکن است چند مقصد را مورد بازدید قرار دهند و شما بتوانید با یک تیر چند نشان بزنید.

 

 

چرا به کشور اسپانیا سفر کنیم؟

کشور اسپانیا جاذبه های گردشگری فراوانی دارد که باعث می شود تا مسافران زمان را فراموش کنند و همیشه در سفر دچار کمبود زمان شوند.

شما می توانید روزها در مراکز خرید مدرن اسپانیا بگردید و از دیدن این همه برند در کنار هم لذت ببرید و یا زمان خود را در سواحل بی نظیر این کشور بگذرانید.

یکی از مزایای شرکت در تور این است که بیش از یک شهر را مورد بازدید قرار می دهد و شما می توانید از جاذبه های چند شهر کشور اسپانیا استفاده کنید.

از دیگر جاذبه های کشور اسپانیا می توان به شهرهای بی نظیر آن مانند مادرید، بارسلونا، والنسیا، مالاگا، جزایر قناری و … اشاره کرد.

هر یک از این شهرها جاذبه هایی دارند که شما را می تواند روزها درگیر خود نماید و از بهترین سفر زندگی خود نهایت لذت را ببرید.

شهر بارسلونا که دومین شهر بزرگ و پر جمعیت کشور اسپانیا به حساب می آید به شهر گل ها نیز معروف است. این شهر سرسبز و زیبا محل رشد بسیاری از گیاهان است.

البته شهرداری این شهر نیز در گل آرایی این منطقه بسیار مؤثر فعالیت کرده است و تمام این فعالیت ها در راه جذب گردشگران بیشتر بوده است.

از دیگر جاذبه های بارسلون می توان به ساختمان های قدیمی و تاریخی این شهر اشاره کرد که هر کدام شما را درست در قرون وسطا می برند و می توانید در تاریخ قدم بزنید.

شهر مادرید نیز از این جاذبه ها خالی نیست و از جمله جاذبه های آن می توان به ساختمان های قدیمی و زیبای این شهر اشاره کرد.

یکی از جاذبه های دیدنی شهر مادرید طاق پیروزی است که در سال 1778 بنا شده بود و هنوز هم می توان این اثر را دید. این طاق از دروازه های مهم آرشیتکت معروف اسپانیا بوده است.

 

چگونه در تور اسپانیا شرکت کنیم؟

برای شرکت در تور اسپانیا باید حتماً ویزای شینگن داشته باشید. همان طور که می دانید کشور اسپانیا در حوزه شینگن می باشد.

اگر دارای ویزای شینگن از کشوری دیگر باشید باید از آن کشور وارد کشور اسپانیا شوید اما اگر ویزای شینگن اسپانیا را اخذ کنید می توانید مستقیم از ایران اقدام به سفر نمایید.

برای اخذ ویزای شینگن کشور اسپانیا کافی است تا با مشاورین شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت Tourekeshtui  تماس بگیرید.

اولین گام برای اخذ ویزای شینگن اسپانیا اخذ وقت سفارت این کشور می باشد که توسط ما برای شما در کمترین زمان ممکن اخذ می شود.

پس از اخذ وقت سفارت اسپانیا می توانید وارد سفارت این کشور در تهران شوید و مدارک خود را ارائه دهید تا بررسی پرونده شما آغاز شود.

دو تا چهار هفته پس از این که مدارک خود را به سفارت اسپانیا ارائه دهید سفارت پاسخ خود را به همان ایمیلی که شما در سفارت ثبت کرده بودید ابلاغ خواهد کرد.

در صورتی که پاسخ سفارت مثبت باشد با در دست داشتن کلیه مدارک می توانید وارد سفارت شده تا ویزای شما در گذرنامه درج شود.

پس از اخذ ویزای شینگن اسپانیا می توانید در تور اسپانیا شرکت کنید و به دیدن جاذبه های بی نظیر این کشور بروید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید