امکانات ویژه کشتی برای کودکان

این متن تنها برای تست بخش های مختلف این قالب وردپرس است تا شما با بخش های مختلف آن آشنا شوید. در حقیقت این متن یک نوع لورم ایپسوم یا متن آزمایشی است و معنی و مفهوم خاصی ندارد. تنها برای اینکه بتوانیم بخش های مختلف را با متن های فارسی برای شما به نمایش بگذاریم از این متن های آزمایشی استفاده میکنیم. این متن تنها برای تست بخش های مختلف این قالب وردپرس است تا شما با بخش های مختلف آن آشنا شوید. در حقیقت این متن یک نوع لورم ایپسوم یا متن آزمایشی است و معنی و مفهوم خاصی ندارد. تنها برای اینکه بتوانیم بخش های مختلف را با متن های فارسی برای شما به نمایش بگذاریم از این متن های آزمایشی استفاده میکنیم. این متن تنها برای تست بخش های مختلف این قالب وردپرس است تا شما با بخش های مختلف آن آشنا شوید. در حقیقت این متن یک نوع لورم ایپسوم یا متن آزمایشی است و معنی و مفهوم خاصی ندارد. تنها برای اینکه بتوانیم بخش های مختلف را با متن های فارسی برای شما به نمایش بگذاریم از این متن های آزمایشی استفاده میکنیم.

پیکاپ ویزا چیست؟

در این مطلب قصد دارم به چیستی پیکاپ ویزا، شرایط و مدارک لازم آن و … بپردازیم تا با ایان کلمه کاربردی آشنا شویم.

هر کجا که نامی از خدمات ویزای کانادا، انگلیس یا امریکا بیاید بی شک یکی از مواردی که به آن اشاره می شود پیکاپ ویزا یا پاسپورت است.

اما پیکاپ ویزا چیست؟ در حقیقت پیکاپ ویزا به عملیات برگرداندن پاسپورت همراه با ویزای ضمیمه شده در آن به متقاضی گفته می شود.

همان طور که می دانید با توجه به سیاست های داخلی و جهانی برخی از کشورهای جهان سفارت خانه ای در ایران ندارند و به همین جهت متقاضیان برای اخذ ویزا باید به کشورهای دیگر سفر کنند.

پس از این که شخص متقاضی درخواست ویزای خود را به سفارت ابلاغ کرد و پس از گذشت مدت زمانی پاسخ مثبت سفارت برای وی ارسال شد باید برای تحویل ویزا خود اقدام کند.

سفارت برای آسان کردن کار متقاضیان اجازه داده تا شخص دیگری به جز متقاضی با یک برگه وکالت و گذرنامه شخص به سفارت مراجعه کرده و ویزای وی را تحویل بگیرد.

به این ترتیب دیگر نیازی به حضور شخص متقاضی در سفارت نیست و با یک وکالت نامه ساده این کار توسط یک شخص حقوقی قابل انجام است.

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت ToureKeshti در خدمت شما است تا با ارائه انواع خدمات از جمله پیکاپ ویزا شما را یاری کند.

در واقع متقاضیان با صرف هزینه ای اندک بدون هدر رفت زمان خود می توانند ویزای کشورها کانادا، آمریکا، انگلیس و … را با استفاده از خدمات پیکاپ دریافت کنند.

پیکاپ ویزا

چگونه درخواست پیکاپ ویزا کنیم؟

اولین مرحله برای این که متقاضی احساس نیاز به استفاده از خدمات پیکاپ را داشته باشد، داشتن ایمیل سفارت بر مبنای موافقت آن ها با درخواست ویزای وی می باشد.

این ایمیل پس از بررسی مدارک توسط سفارت ارسال می شود و پس از آن شخص متقاضی باید در کمتر از سه هفته برای دریافت ویزای خود اقدام کند.

متقاضی می تواند با در دست داشتن گذرنامه و ایمیل دریافتی از سوی سفارت مبنی بر موافقت با صدور ویزا به دفتر خدمات گردشگری ماکان سیر آسمان مراجعه کند.

پس از عقد قراردادی با متقاضی ظرف مدتی کوتاه با دریافت هزینه ای کم ویزای خود را در منزل تحویل بگیرید و پس از آن سفر خود را آغاز کنید.

لازم به ذکر است که بنا بر سیاست های داخلی هر سازمان مراحل عقد قرارداد پیکاپ و انجام آن متفاوت می باشد. پس بنا بر قوانین هر سازمان ممکن  است مراحل کم تر و یا بیشتر شود.

البته نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد متفاوت بودن تعداد پروازها در شهرهای مختلف است که همین امر در تسریع و تاخیر خدمات پیکاپ نیز متاثر است.

به عنوان مثال اگر شخصی برای اخذ ویزای کانادا از استانبول درخواست داده باشد خدمات پیکاپ نیز باید از همین شهر انجام شود و به دلیل داشتن پروازهای زیاد به استانبول کار وی ممکن است سریع تر به انجام برسد.

پیکاپ ویزای کانادا چیست؟

همان طور که در بالا اشاره کردیم بنا بر برخی از سیاست های داخلی و خارجی کشور کانادا در ایران سفارت خانه ای ندارد.

از این رو کلیه متقاضیان اخذ ویزای توریستی، کاری، مهاجرتی، الحاق به همسر، بلند مدت و کوتاه مدت باید به کشورهای همسایه سفر کنند تا موفق به انجام اموری مانند انگشت نگاری، چهره نگاری و … شوند.

سفارت کانادا امور مربوط به ویزا را به کارگزاری به نام وک سپرده است تا ویزای متقاضیان را بررسی نماید و صلاحیت و عدم صلاحیت آن را اعلام کند.

کارگزار وک در کشورهای ترکیه، امارات متحده عربی، ارمنستان و … شعبه دارد و متقاضیان می توانند به این کشورها سفر کنند تا به درخواست آن ها رسیدگی شود.

برخی از کشورها انگشت نگاری را هنگام ورود به خاک کشور و در فرودگاه انجام میدهند اما کشور کانادا قبل از صدور ویزا اقدام به ثبت اثر انگشت و … می کند.

در هر شهر و کشوری که درخواست ویزای کانادا نمایید، در صورت موافقت سفارت باید از همان جا نیز اقدام به تحویل ویزای خود کنید.

بنابراین اگر شما از دبی درخواست خود را ثبت کردید باید از خدمات پیکاپ ویزای کانادا از دبی استفاده کنید تا ویزای شما به درستی دریافت شود.

از چه کشورهایی می توان پیکاپ ویزای کانادا را انجام داد؟

در کشور ترکیه از شهرهای آنکارا و استانبول خدمات پیکاپ را می توان انجام داد. در کشور ارمنستان از شهر ایروان و در امارات متحده عربی از دبی و ابوظبی می توان پیکاپ را انجام داد.

دبی و ابوظبی به دلیل این که تعداد درخواست کمتری دارند به امور ویزا سریع تر رسیدگی می کنند. اما در نظر داشته باشید که هزینه های ثبت در خواست در این شهرها بیشتر می باشد.

استانبول نیز به جهت داشتن تعداد حداقل یک پرواز رفت و برگشت در روز مورد استقبال مردم قرار می گیرد اما ممکن است زمان بیشتری طول بکشد تا به درخواست ها رسیدگی کند.

ارمنستان هم که به دلیل داشتن تورهای زمینی و هوایی متنوع و ارزان قیمت همیشه مورد استقبال مردم بوده است و می توان گفت کارگزار وک به خوبی از متقاضیان استقبال می کند.

چه مدارکی برای پیکاپ ویزای توریستی کانادا لازم است؟

برای استفاده از خدمات پیکاپ ما کافی است تا با در دست داشتن گذرنامه خود و ایمیلی که سفارت برای اعلام موافقت خود به شما ابلاغ کرده است به دفتر ما مراجعه کنید.

پس از اخذ یک وکالت نامه از شما می توانید در کمتر از دو هفته ویزای خود را اخذ شده بدانید و سفر خود را به خوشی آغاز نمایید.

پیکاپ ویزای امریکا و انگلیس

سفارت آمریکا و انگلیس نیز در ایران کارگزاری ندارد به همین جهت برای اخذ ویزا باید به صورت حضوری به این سفارت خانه ها در کشورهای همسایه مراجعه نمایید یا از خدمات پیکاپ ویزا استفاده نمایید.

چگونه ویزای کانادا بگیریم؟

پس از اخذ وقت سفارت کانادا باید به صورت حضوری به  وک مراجعه نمایید تا موفق به اخذ ویزای توریستی این کشور شوید.

بعد از اینکه مرحله انگشت نگاری و بایومتریک را پشت سر گذاشتید می توانید به کشور بازگردید و دو تا چهار هفته بعد پاسخ سفارت را دریافت نمایید.

پاسخ سفارت از طریق ایمیلی که شما در سفارت به ثبت رساندید به شما ابلاغ خواهد شد. این پاسخ می تواند مثبت و یا منفی باشد.

در صورتی که پاسخ سفارت به درخواست شما مثبت باشد باید گذرنامه خود را طی بیست روز به دست سفارت برسانید تا ویزای شما در آن ضمیمه شود.

برای این که ویزا در پاسپورت ضمیمه شود می توانید از خدمات پیکاپ ویزای شرکت خدمات مسافرتی ماکان سیر آسمان استفاده نمایید.

اگر پاسخ سفارت به درخواست شما منفی بود برخلاف سایر سفارت ها شما می توانید پس از برطرف کردن علت ریجکتی دوباره برای اخذ ویزا اقدام کنید.

ویزای فوری کانادا

 

چگونه وقت سفارت کانادا بگیریم؟

برای اخذ ویزای کانادا باید ابتدا وقت سفارت این کشور را برای انگشت نگاری و … داشته باشید. شما به دو روش می توانید وقت سفارت کانادا را اخذ کنید.

روش اول برای اخذ وقت سفارت کانادا مراجعه حضوری به سفارت و ارائه مدارک می باشد. متأسفانه کانادا در ایران سفارت خانه ندارد.

در حقیقت متقاضیان باید وقتی از سفارت برای انجام انگشت نگاری اخذ کنند تا بتوانند پس از طی مرحله انگشت نگاری از پاسخ سفارت درباره اخذ ویزای خود مطلع شوند.

کلیه متقاضیان اگر بخواهند از روش اول اقدام کنند باید با در دست داشتن مدارک به صورت حضوری به کارگزار سفارت کانادا در کشورهای ترکیه، امارت، ارمنستان و … مراجعه کنند.

پس از ارائه مدارک و پرداخت هزینه باید به ایران بازگشته و مجدداً در تاریخ اخذ شده برای انجام انگشت نگاری به این کارگزاری در کشورهای همسایه مراجعه نمایید.

از روش اول متقاضیان مجبور می شوند تا دو مرتبه به سفارت مراجعه کنند و وقت و هزینه زیادی را برای این کار باید صرف کنند.

روش دوم به متقاضیان این امکان را می دهد تا متقاضیان بتوانند در زمان کوتاهی از طریق آنلاین اطلاعات خود را ثبت کنند و وقت انگشت نگاری را دریافت کنند.

برای اخذ وقت سفارت به صورت آنلاین باید کلیه مدارک خود را به صورت آنلاین در سایت آپلود کنید و پس از پرداخت هزینه با یک کارت بانکی بین المللی وقت سفارت خود را دریافت نمایید.

پس از اخذ وقت سفارت کانادا باید با در دست داشتن کلیه مدارک به سازمان وک در کشورهای همسایه مراجعه کنید تا پس از طی مرحله انگشت نگاری منتظر پاسخ سفارت شوید.

برای اخذ وقت سفارت کانادا در هر کشوری کافی است تا با مشاورین مجرب و متخصص ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت تور کشتی تماس حاصل فرمایید.

 

 

هزینه اخذ ویزای کانادا چقدر است؟

برای اخذ ویزای کانادا با توجه به سن هزینه متفاوتی را باید پرداخت کرد. هزینه های که در ادامه خواهیم گفت برای اخذ ویزای کانادا می باشد.

 • افرا پایین تر از شش سال از پرداخت هزینه معاف هستند.
 • افراد بالاتر از هشتاد سال از پرداخت هزینه و انجام انگشت نگاری معاف هستند.
 • کلیه افراد بین شش تا هشتاد سال باید مبلغی بالغ بر 85 دلار کانادا را به سفارت بپردازند.
 • تمامی افراد فارغ از سن و سال برای صدور ویزا باید مبلغ 100 دلار کانادا را واریز کنند.

 

 

وک چیست؟

سفارت کانادا انجام امور مربوط به ویزا را به کارگزاری به نام وک سپرده اند تا به این امور رسیدگی کنند. متقاضیان باید برای انگشت نگاری به وک مراجعه کنند.

وک پس از بررسی مدارک، تأییدیه سفارت را اخذ می کند و ویزا را صادر می کند و یا این که پاسخی منفی به درخواست متقاضیان ارسال می کند.

وک در واقع VAC مخفف کلمات Visa Application Center می باشد و رسیدگی به امور ویزا را نیز در دست دارد.

 

 

مدارک لازم برای اخذ ویزای کانادا چیست؟

 1. فرم سفارت

این فرم باید با دقت و به زبان انگلیسی تکمیل شود.

 1. شناسنامه

باید دارای عکس باشد و کپی از تمام صفحات آن الزامی است.

 1. گذرنامه

از زمان صدور ویزا باید دارای شش ماه اعتبار باشد و دو صفحه خالی برای درج مهر سفارت در آن نیز داشته باشد.

 1. عکس

دو قطعه عکس که شش در چهار باشد و هشتاد درصد چهره متقاضی در آن پیدا باشد. از تاریخ چاپ عکس بیش از شش ماه نباید گذشته باشد.

 1. گردش حساب

گردش سه ماه اخیر حساب خود را همراه با مهر و سربرگ رسمی بانک باید ارائه دهید.

 1. تمکن مالی

این نامه باید نشان دهد که شما سرمایه ای در بانک بیش از هفتاد میلیون تومان دارید و با مهر و سربرگ رسمی بانک باشد.

 1. سند ملکی

این سند می تواند متعلق به یک خانه، ملک، ویلا و … باشد. اگر قصد ارائه سند ماشین را دارید حداقل قیمت آن باید برابر صد میلیون تومان باشد.

 1. سابقه بیمه

سابقه سه ماه اخیر بیمه خود را همراه با سربرگ و مهر رسمی تأمین اجتماعی ارائه دهید.

 1. بیمه نامه مسافرتی

این بیمه نامه باید از شرکتی معتبر باشد و کلیه هزینه های احتمالی شما را پرداخت کند. این هزینه ها شامل فوت، بیماری، سرقت و … می شود.

 1. واچر هتل

برای تمام مدتی که قصد اقامت در کانادا دارید باید هتل رزرو کنید و برگه رزرو را به سفارت تحویل دهید. در صورت ارائه دعوت‌نامه و معرفی منزل شخص فرستنده به عنوان اقامتگاه می توانید هتل رزرو نکنید.

 1. رزرو بلیط هواپیما

برای رفت و برگشت باید رزرو بلیط هواپیما را انجام دهید.

 1. دعوت‌نامه

این برگه باید از سوی شخصی که دارای اقامت دائم این کشور می باشد و یا این که شهروند کانادا است ارسال شود. همچنین باید دارای تاریخ و امضای فرستنده نیز باشد.

 

 

هتل چیست؟

شاید در ابتدا این سؤال بی‌معنی باشد و همگی بدانیم که هتل چیست و به چه مکانی هتل گفته می‌شود و اما اقامتگاه‌ها انواع مختلفی دارند که به یکی از آن‌ها هتل گفته می شود.اقامتگاه ها در انواع متل، مسافرخانه، هتل و … ارائه می شود. در ادامه به تشریح متل، هتل و انواع آن ها خواهیم پرداخت.یکی از ضرریات گرفتن ویزا داشتن رزرو هتل برای سفارت می باشد.

متل ها معمولاً حالت بین راهی دارند و امکانات بسیار کمی را نسبت به هتل ها دارند. متل سالن لابی ندارد و تنها اتاق هایی را در اختیار مسافران قرار می دهد.

هتل از لحاظ کیفیت ساختمان و خدمات بهتر از متل می باشد. هتل ها در انواع یک ستاره، دو ستاره تا پنج ستاره تأسیس می شوند.

هتل ها فارغ از ستاره ی آن ها باید دارای استانداردهایی باشند تا بتوان آن ها را از متل ها و … متمایز کرد. یکی از استانداردی که در هنگام تأسیس آن ها باید به آن دقت کردن داشتن لابی است.

هتل الزاماً باید دارای لابی باشد. داشتن رستوران، مسئول رزرو، اتاق های تمییز و … از جمله استاندارد هایی است که تمام هتل ها باید داشته باشند.

هتل یک ستاره باید دارای حداقل امکانات باشد. این امکانات شامل داشتن صبحانه، تلویزیون در هر اتاق، تلفن، حمام و سرویس بهداشتی و … می شود.

هتل دو ستاره علاوه بر داشتن این امکانات باید کیفیت خدمات را نیز افزایش بدهد. افزایش کیفیت خدمات و امکانات سبب بالا رفتن ستاره های هتل می شود.

هتل پنج ستاره یا به اصطلاح فول امکانات تمامی هر آنچه مسافر نیاز داشته باشد را دارد. این هتل ها دارای خدمات رفاهی مانند استخر، باشگاه و … نیز می باشد.

رستوران هتل های پنج ستاره باید بیش از یکی باشد و انواع غذاها در آن سرو شود. همچنین مسئول رزرو این هتل ها حداقل به دو زبان باید مسلط باشد.

رزرو هتل برای سفارت

رزرو هتل برای سفارت

هتل سفارت باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

شما برای آغاز سفر خود نیاز دارید که محلی را به‌عنوان محل اقامت خود انتخاب کنید. این مکان باید دلخواه شما باشد و شما با توجه به شرایط خود می‌توانید اقدام به رزرو هتل، مسافرخانه و … نمایید.

نکته‌ای که در این مطلب حائز اهمیت است درباره رزرو هتل برای سفارت است. هتلی رزرو شده برای سفارت باید دارای استانداردهایی باشد که این استانداردها برای سفارت مهم است.

اما سؤالی که مطرح است درباره زمان رزرو هتل برای سفارت است! هنگامی‌که قصد سفر به یکی از کشورهایی که سفر به آن ها نیاز به ویزای دارد، می‌کنید باید برای اقامت خود هتل رزرو کنید.

درصورتی‌که دعوت‌نامه داشته باشید و فرستنده به شما اجازه دهد تا منزل ایشان را به‌عنوان محل اقامت خود اعلام کنید نیاز به رزرو هتل نخواهید داشت.

هتلی که رزرو می‌کنید باید قابلیت کنسلی داشته باشد در غیر این صورت اگر سفارت با درخواست شما موافقت نکنید متضرر خواهید شد.

در این راه گول افرادی که به شما وعده‌های دروغین می‌دهند را نخورید و هیچ‌گاه فکر دور زدن سفارت را نکنید . سفارت کلیه مدارک را به‌دقت بررسی می‌کند و کوچک‌ترین نقصی منجر به رد درخواست ویزای شما خواهد شد.

سعی کنید چند روز مانده به وقت سفارت خود اقدام به رزرو هتل نمایید و واچر آن را به سفارت تحویل دهید. هتلی که رزرو می کنید باید در مرکز شهر باشد.

هتل رزروی شما باید چهار ستاره باشد و در مرکز شهر قرار گرفته باشد. هتل هایی که در حومه و یا فاصله بسیار زیاد از مرکز شهر قرار می گیرند مورد قبول سفارت نیست.

پس از این که هتل را رزرو کردید و واچر آن را به سفارت تحویل دادید، منتظر پاسخ سفارت بمانید. در صورتی که پاسخ سفارت به درخواست شما مثبت بود اقدام به رزرو قطعی هتل دلخواه خود نمایید.

چگونه برای سفارت هتل رزرو کنیم؟

برای این که هتلی مناسب برای ارائه به سفارت رزرو نمایید کافی است تا با مشاورین متخصص و مجرب شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ماکان سیر آسمان از پشتیبانی سایت تور کشتی تماس بگیرید.

مشاورین ما این جا هستند تا شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند و ضمن ارائه کلیه خدمات ویزا، رزرو هتل، بلیط هواپیما، بیمه نامه مسافرتی و … را نیز برای شما اخذ کنند.

برای این که بدانید چگونه باید هتل رزرو کرد با ما همراه باشید. نکات زیر شما را ارهنمایی خواهند کرد.

 1. فکر دور زدن سفارت را از سر خود بیرون کنید و وسوسه ی افراد متقلب را از خود دور کنید.
 2. هتل های موجود رد سایت booking مورد قبول سفارت نمی باشد پس از این راه اقدام نکنید.
 3. هتلی که رزرو می کنید الزاماً باید دارای چهار ستاره باشد.
 4. هتل انتخاب شده باید وجود خارجی داشته باشد و نام و نشان آن در اینترنت موجود باشد.
 5. واچر هتل شما در واقع تایید هتل را نشان می دهد و باید تمام اطلاعات هتل در آن باشد.
 6. رزرو هتل خود را تا دریافت پاسخ سفارت قطعی نکنید که دچار ضرر مالی نشوید.
 7. اگر قصد سفر به چند کشور را دارید در تمامی مقاصد اقدام به رزرو هتل نمایید.
 8. به تاریخ ورود و خروج خود دقت کنید و متناسب با آن هتل رزرو کنید.
 9. هتل رزرو شده باید در مرکز شهر واقع شده باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر کافی است تا با مشاورین مجرب ما تماس بگیرید.

چه مدارکی برای رزرو هتل باید داشته باشیم؟

برای رزرو هتل توسط مشاورین ما کافی است تا بک تصویر از شناسنامه خود (و همراهان) همراه با مقصد مورد نظر و تاریخ رفت و برگشت خود ارسال نمایید.در برخی موارد به هنگام گرفتن وقت سفارت جهت اخذ ویزای شینگن داشتن رزرو هتل برای سفارت ضروری می باشد شما در کمترین زمان ممکن می توانید توسط ما هتل رزرو کنید. تنها با ارسال یک پیام در شبکه های اجتماعی موفق به رزرو هتل برای سفارت خواهید شد.

وقت سفارت چیست؟

شاید بارها و بارها این واژه را شنیده باشید اما مفهوم واقعی آن و این‌که چه موقع باید وقت سفارت دریافت کرد را ندانید. برای این‌که پاسخی به تمام این سؤال‌ها دهید با ما همراه باشید.

وقت سفارت به این معنا است که سفارت به شما در یک تاریخ مشخص ساعتی را تخصیص می‌دهد تا مدارک خود را برای اخذ ویزای کشور موردنظر به سفارت ارائه دهید.

هر کشوری برای خود قوانینی دارد که سفارت آن‌ها از این قوانین پیروی می‌کنند. برخی از کشورها در ایران سفارت‌خانه‌ای ندارند.

به‌طورکلی برای اخذ وقت فوری سفارت دو راه پیش روی متقاضیان قرار دارد. شما با توجه به قوانین سفارت موردنظر خود می‌توانید برای اخذ وقت فوری سفارت اقدام کنید.

پس از اخذ وقت سفارت باید کلیه مدارک خود را به صورت ترجمه شده و با مهر دارالترجمه رسمی به سفارت ارائه دهید. برخی از سفارت خانه ها در ایران دایر هستند و برخی دیگر در کشورهای همسایه دایر می باشند.

شما ابتدا باید کشور مقصد را انتخاب کنید و پس از انتخاب کشور مقصد اقدام به اخذ وقت سفارت آن کشور کنید. وقت سفارت در دو نوع عادی و فوری به متقاضیان ارائه می شود.

با توجه به برنامه سفری خود باید تصمیم به اخذ وقت سفارت کنید. مشاورین مجرب سایت تور کشتی از شرکت مسافرتی و گردشگری ماکان سیر آسمان هر آنچه بخواهید را در اختیار شما خواهند گذاشت.

وقت فوری سفارت را برای شما در کمتر از دو هفته اخذ خواهیم کرد. یکی از تفاوت‌های وقت سفارت عادی و فوری در زمان ورود به سفارت می‌باشد.

از دیگر تفاوت های آن می توان به تفاوت در هزینه آن اشاره کرد. هزینه وقت سفارت فوری بیش از هزینه وقت سفارت عادی می باشد.

برای اخذ وقت سفارت کشور مورد نظر خود تنها کافی است تا با مشاورین مجرب و متخصص ما تماس بگیرید.

وقت سفارت

 

چه موقع باید وقت از سفارت اخذ کنیم؟

همان طور که گفتیم ابتدا باید کشور مقصد را مشخص کنید. پس از مشخص کردن کشور مقصد می توانید وقت سفارت آن کشور را دریافت کنید.

وقت سفارت را به دو شکل حضوری و آنلاین می توان اخذ کرد. برخی از کشورها در ایران سفارت خانه دارند و برخی دیگر در کشورهای همسایه سفارت خانه دارند.

برای شرح این مطلب بهتر است که به طرح چند مثال بپردازیم. کشور کانادا در ایران سفارت خانه ای ندارد اما در کشورهای همسایه سفارت خانه دارد.

ما می توانیم برای شما وقت سفارت کانادا را در شهرهای ترکیه، آنکارا، ابوظبی، دبی و … رزرو کنیم و یا می توانید به صورت حضوری به این سفارت خانه ها مراجعه کنید.

در صورتی که قصد وقت گرفتن از سفارت کانادا به صورت حضوری را داشته باشید باید به یکی از شهرهای ابوظبی، دبی و … مراجعه کنید و وقت سفارت خود را دریافت کنید.

بیشتر کشورها در ایران سفارت خانه دارند و شما برای سفر به آن ها می توانید به صورت آنلاین وقت سفارت را دریافت کنید.

پشتیبانی سایت تور کشتی از شرکت گردشگری ماکان سیر در خدمت شما هستند تا وقت فوری سفارت را در هر کشوری که بخواهید برای شما اخذ کنند.

برای اخذ وقت سفارت حضوری شما ملزم می شوید تا به یکی از کشورهای همسایه بروید. با این نوع اخذ وقت سفارت شما مجبور می شوید تا یک سفر اضافی را به برنامه خود تحمیل کنید.

وقت سفارت آنلاین را نیز می توانید با توجه به قوانین هر سفارتی دریافت کنید. فقط دقت داشته باشید هنگام تکمیل اطلاعات باید کلیه اطلاعات شما بدون هیچ نقصی وارد شود.

 

 

چگونه وقت از سفارت بگیریم؟

برای وقت گرفتن از سفارت همان طور که گفتیم باید با توجه به قوانین سفارت کشور مورد نظر اقدام کنید. اگر می خواهید به شکل آنلاین اقدام کنید نیاز به فردی با تجربه خواهید داشت.

به عنوان مثال برای وقت گرفتن از سفارت کانادا به صورت آنلاین می توانید وارد سایت سفارت شوید و کلیه مدارک و اطلاعات خود را در آن آپلود کنید.

تنها زمانی وقت از سوی سفارت برای شما صادر می شود که هزینه انگشت نگاری را با استفاده از یک کارت بین المللی بپردازید. در غیر این صورت وقتی برای شما اختصاص داده نخواهد شد.

پس از اخذ وقت سفارت می توانید مدارک خود را تهیه کنید تا در تاریخ مشخص شده برای ارائه مدارک و اخذ ویزای خود اقدام کنید.

در هنگام اخذ وقت حضوری نیز باید هزینه انگشت نگاری را به صورت کامل بپردازید. این هزینه باید به صورت نقدی به سفارت داده شود و استفاده کارت اعتباری در سفارت غیر قابل قبول است.

 

 

مدارک مورد نیاز برای وقت گرفتن از سفارت چیست؟

شما می توانید مدارکی را به ما تحویل دهید تا در کمترین زمان ممکن وقت فوری سفارت را برای شما اخذ کنیم. این مدارک شامل موارد زیر می باشد.

 1. یک تصویر از گذرنامه خود برای ما ارسال کنید.
 2. تاریخ دقیق سفر خود را به مشاورین مجرب ما اعلام کنید تا واچر هتل و بلیط هواپیمای شما را اخذ کنند.
 3. فرم سفارت را باید به زبان فارسی تکمیل کنید و به مشاور خود ارسال کنید.

مشاورین ما کلیه امور را از صفر تا صد برای شما انجام خواهند داد. کافی است تا با ما تماس بگیرید.

 

 

چه زمانی باید وقت فوری سفارت بگیریم؟

تمام افراد برای رفتن به سفر ابتدا برنامه ریزی می کنند و تاریخی را برای آغاز و پایان سفر خود مشخص می کنند. اگر فاصله ی کمی تا تاریخ شروع سفر شما مانده بود باید وقت فوری سفارت را دریافت کنید.

اگر محدودیت زمانی ندارید می توانید وقت عادی سفارت را دریافت کنید. اگر قصد سفر به کشورهای حوزه شینگن را دارید باید وقت سفارت کشور مقصد را اخذ کنید تا بتوانید ویزای شینگن اخذ کنید.

به عنوان مثال برای سفر به کشور ترکیه، گرجستان و … نیازی به وقت سفارت نخواهید داشت و ویزای شما هنگام ورود به کشور مقصد برای شما صادر خواهد شد.

حوزه شینگن چیست؟

این حوزه شامل بیست و شش کشور است که چند دهه قبل با یکدیگر توافق کردند تا شهروندانشان بتوانند آزادانه و بدون نیاز به اخذ ویزا در این چند کشور رفت و آمد کنند.

بیست و دو کشور این حوزه عضو اتحادیه اروپا است و چهار کشور دیگر آن انجمن تجارت آزاد اروپا می باشد. این پیمان نامه در سال 1985 به امضا رسیده است.

در ابتدای امر این پیمان تنها بین کشورهای عضو آن بود. بعدها به صورت بین المللی تغییر یافت و تمامی متقاضیان می توانند با استفاده از این ویزا وارد حوزه شینگن شوند.

در حقیقت هر شخصی که موفق به دریافت ویزای شینگن شود می تواند با رعایت قوانینی در دیگر کشورهای این حوزه نیز به گردش بپردازد.

در ابن حوزه تبادل هر گونه کالا، پول و حرکتی در صورتی که قانونی باشد و چارچوب های قانون را در هم نشکند، آزادانه و بدون ملاحظات گمرک می تواند به انجام برسد.

تمامی کشور های این حوزه سیاست هایی یکسان با یکدیگر دارند. این سیاست ها در رابطه با مرزهای هوایی ، روادید و … یکسان می باشد.

ویزای شینگن

 

کدام کشورها در حوزه شینگن هستند؟

تعداد کشورهای حوزه شینگن همان طور که گفته شد به بیست و شش می رسد. بیست و دو کشور در قاره اروپا واقع شده است و چهار کشور دیگر تنها عضو انجمن تجارت اروپا هستند.

کشورهایی نظیر ایسلند، سوئیس، نروژ و لیخن اشتاین عضو اتحادیه اروپا نمی باشند اما در حوزه شینگن می باشند. این کشورها می توانند از مزیت مسافرت آزاد در این حوزه بهره مند شوند.

برای عضویت در این حوزه باید استانداردهایی را در سطح کشور پیاده سازی کرد تا دیگر کشورها عضویت را بپذیرند. کشور ترکیه و گرجستان نیز می کوشند تا وارد این حوزه شوند.

کشورهایی نظیر رومانی، بلغارستان، کرواسی، قبرس و ایرلند نیز می خواهند در این حوزه وارد شوند و به زودی وارد این حوزه خواهند شد.

کشورهای این حوزه شامل اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی و … می باشد.

شما برای سفر به هریک از این کشور ها نیاز به اخذ ویزای شینگن آن کشور را دارید. برای اخذ ویزای شینگن باید مدارکی را تهیه کنید که در ادامه خواهیم گفت.

از دیگر کشورهای حوزه شینگن می توان به لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئیس و سوئد اشاره کرد.

با مشاورین مجرب سایت کشتی کروز از کمپانی ماکان سیر آسمان همراه شوید تا در کمترین زمان ممکن ویزای شینگن مورد نظر خود را دریافت کنید.

ویزای شینگن چیست؟

کلیه افرادی که مقیم کشورهایی خارج از این حوزه می باشند می توانند با اخذ ویزای شینگن وارد این حوزه شوند. البته موارد استثنایی نیز وجود دارد.

شهروندان برخی از کشورها می توانند بدون اخذ ویزای شینگن وارد این حوزه شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

انواع ویزای شینگن چیست؟

 1. ترانزیت

این ویزا به دودسته تقسیم می‌شود. ویزای ترانزیت نوع A به شما این امکان را می‌دهد تا به مدت 48 ساعت در فرودگاه این کشور وارد شوید.

شما پس از 48 ساعت باید خاک این کشور را از مرزهای هوایی ترک کنید و نمی‌توانید وارد این کشور شوید و به گردش بپردازید.

ویزای ترانزیت نوع B نیز به همین شکل است و تنها تفاوت آن در این است که شما می‌توانید خاک این کشور را از مرزهای زمینی یا دریایی ترک کنید.

در شرایطی خاص مانند تغییر خط هوایی، سوخت‌گیری هواپیما و … می‌توانید از این ویزا استفاده کنید.

 1. توریستی

ویزای شینگن توریستی به شما این امکان را می‌دهد تا به مدت نود روز در خاک کشور مورد نظر اقامت داشته باشید.

این ویزا به دو دسته تقسیم می شود. ویزای توریستی یک‌بار ورود به شما این امکان را می دهد تا تنها یک بار وارد خاک این کشور شوید.

با اولین خروج از خاک کشور مورد نظر حتی اگر از زمان ویزای شما هم باقی مانده باشد، ویزای شما باطل خواهد شد.

ویزای شینگن دو بار ورود به شما این امکان را می دهد تا دو بار وارد خاک کشور مورد نظر شوید و تنها با دومین خروج ویزای شما فاقد اعتبار خواهد شد.

در هر ورود شما تنها می توانید نود روز در خاک کشور مقصد اقامت داشته باشید و سعی کنید قبل از پایان اعتبار ویزای خود خاک آن کشور را ترک کنید.

 1. بلند مدت

ویزای شینگن بلندمدت به شما این امکان را می دهد تا به مدت پنج سال در به کشور مورد نظرتان رفت و آمد داشته باشید.

در هر بار ورود تنها اجازه دارد تا نود روز در آنجا اقامت داشته باشید. این ویزا بیشتر توسط دانشجویان، والدین افراد مقیم کشور مورد نظر، تجار و سرمایه گذاران اخذ می شود.

چگونه می توان ویزای شینگن اخذ کرد؟

برای اخذ ویزای شینگن، می توانید از بیست و شش کشور این حوزه اقدام کنید. هر یک از این کشورها برای پذیرش روش خاصی را دارند.

برخی از این کشورها آسان تر و برخی سخت تر از دیگر کشورها پذیرش می کنند. این که شما بدانید از کدام کشور اقدام کنید کار آسانی نیست.

بنابراین شما در این راه نیاز به تجربه و تخصص دارید. همکاران ما سایت کشتی کروز از کمپانی ماکان سیر آسمان می توانند شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

پس از این که کشور مقصد را انتخاب کردید، باید وقت سفارت آن کشور را داشته باشید تا پرونده خود را تشکیل دهید. پس از تشکیل پرونده سفارت بررسی پرونده شما را آغاز می کند.

البته داشتن دعوت‌نامه و یا شخصی که برای شما دعوت‌نامه ارسال کند خود بابی می شود تا هم آسان تر ویزای کشور مقصد را اخذ کنید و هم در انتخاب کشور شما را بیشتر کمک خواهد کرد.

گردشگری در کوبا و هزینه های سفر با کشتی

تورهای کشتی کروزبه شما این امکان را می دهد تا به این کشور زیبا از طریق دریایی سفر کنید. کوبا کشوری زیبا در مجمع الجزایر کارائیب می باشد که پایتخت آن هاوانا است.

این جزیره دیدنی توسط کریستف کلمب کشف شد. کوبا بزرگ‌ترین جزیره مجمع الجزایر کارائیب می‌باشد که تاریخی زنده دارد.

در این جزیره همچنان می توانید کادیلاک های دهه پنجاه را ببینید و از قدم زدن در خیابان ها و دشت هایی که روزی توسط چگوارا و کاسترو طی شده لذت ببرید.

موسیقی جاز و بوی سیگار دو عضو حذف نشدنی از جاذبه های این شهر هستند که نه تنها آزار دهنده نیست بلکه در آن آب و هوا بسیار هم جذاب است.

همان طور که گفته شد پایتخت این کشور هاوانا است که مانند نگینی بر تفریح گاه های آنتیل می درخشد. گشت و گذار در خیابان های این شهر قدیمی حس و حال بی نظیری در شما ایجاد خواهد کرد.

موزه ملی هنر د بلاز دارای آثار تاریخی و مختلفی می باشد که مردم دوره های مختلف را نشان می دهد. این موزه همچنین پرتره های ماسز و مجسمه های لنگا را دربردارد.

چگوارا یکی از رهبرانی که تا ابد نامش در تاریخ جهان باقی خواهد ماند در این کشور به خاک سپرده شده است و مقبره آن مورد بازدید گردشگران بسیاری قرار می‌گیرد.

کوبا بهشت کارائیب است و نباید بازدید از ماسه های طلایی و هتل های لوکس و شیک آن را از دست بدهید. این بهشت دارای درختان انجیر هندی، نخل و … می باشد.

جزیره کایو کوکو که دارای آبی زلال می باشد بسیار دیدنی است. ماسه های سپید و آبی با عمق کم باعث می شود تا شما ریزترین ماهی های این دریا را نیز مشاهده کنید.

برای اطلاع از خدمات تور کشتی کروز کوبا با مشاورین شرکت خدمات گردشگری ماکان سیر تماس بگیرید.

تور کشتی کروز کوبا

اگر تصمیم به سفر با تور خارجی به یکی از کشورهای دنیا را دارید،شما با تور کشتی کروز کوبا می تواند سفری رؤیایی را برای خود و همراهانتان به ارمغان آورید. مسافرت های دریایی بسیار هیجان انگیز و متفاوت از سایر سفرها است.

در تمام مدتی که در کشتی کروز هستید می توانید از امکانات بی نظیر این کشتی استفاده کنید و لذت ببرید. اگر اهل سفر هستید تجربه کردن این سفر را از خود دریغ نکنید.

با ما همراه شوید تا ضمن دریافت اطلاعات درباره کشتی های کروز، از هزینه و امکانات این کشتی ها نیز آگاه شوید. برای شرکت در تور کشتی کروز کوبا با ما تماس بگیرید.

 

 

کشتی کروز چیست؟

 • کشتی های کروز، کشتی های غول پیکری هستند که با رونق سفرهای دریایی برای راحتی مسافرین و افزایش این سفرها طراحی شدند.
 • این کشتی ها سالانه بیش از 25 بیلیون دلار سود به صنعت گردشگری و توریستی جهان می رساند و باعث رونق این صنعت شده است.
 • سفرهای دریایی به صورت عمده به این ترتیب است که بین مبدأ و مقصدی مشخص صورت می گیرد اما در کشتی های کروز ممکن است در چند مقصد توقف داشته باشید.
 • این کشتی های بزرگ امکاناتی مانند امکانات یک هتل پنج ستاره را دارد که با توجه به چند مقصد بودن سفر بسیار مقرون به صرفه تر از دیگر سفرها است.
 • کشتی های کروز با توجه به رده های سنی مختلف تفریحات متفاوتی را دارد تا تمامی افراد سرگرم شوند و از سفر خود لذت ببرند.
 • از بهترین جاذبه های تور کشتی کروز استفاده شبانه روزی از رستوران و بوفه کشتی است. بهترین و لذیذ ترین غذاها در این کشتی سرو می شود.
 • این غذاها با توجه به تمام ذائقه ها طبخ می شوند و شما بدون هیچ نگرانی در این باره می توانید سفر خود را آغاز کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از زمان برگزاری تور کشتی کروز کوبا با مشاورین مجرب و متخصص ما تماس بگیرید.

 

 

امکانات و تفریحات تور کشتی ها کروز کوبا

با توجه به امکاناتی که در تور انتخابی شما وجود دارد هزینه آن نیز می تواند متفاوت باشد. همان طور که می دانید در سفرهای عادی نیز با توجه به امکانات قیمت تورها متفاوت است.

به عنوان مثال در تورهای هوایی هر چه امکانات هواپیما، هتل و … بیشتر باشد هزینه ای که شما باید بپردازید نیز بیشتر خواهد بود.برخی از امکانات در تمامی تورها یکسان خواهد بود و برخی دیگر با توجه به شرایط و دیگر متغیرها ممکن است متفاوت باشد.

در تمامی تورهای کشتی کروز شما با یک کشتی مجلل که امکاناتی مانند موسیقی زنده، رستوران با سرو بهترین غذاها، اتاق نمایش فیلم، دیسکو و … را خواهید داشت.همان‌طور که میدانید کوبا جزیره ای در بین کارائیب است که شما می توانید از دیگر جزایر آن نیز دیدن کنید و از سفر خود لذت ببرید.

اتاق هایی که در کشتی کروز وجود دارد با قیمت های مختلفی در دسترس متقاضیان قرار می گیرد. برخی از این اتاق ها بسیار لوکس هستند و به همان میزان هم قیمت بالایی دارند.

اگر می خواهید سفری متفاوت و مهیج برای خود و همراهتان ثبت کنید بهتر است شرکت در تور کشتی کروز را در اولویت انتخاب های خود قرار دهید.

هزینه تور کشتی کروز کوبا

سفر با کشتی کروز سفری فوق لوکس و پر هزینه می باشد اما سفری رؤیایی را تا ابد در ذهن شما حک خواهد کرد. همان طور که گفتیم این هزینه وابسته به برخی متغیر ها است.

به طور منطقی سفر دریایی به دلیل طولانی بودن بازه سفر و امکانات آن هزینه بالایی دارد. امکانات ویژه این کشتی ها اولین متغیر بالابرنده قیمت تور کشتی کروز است.

به عنوان مثال زمانی که شما اتاق دو نفره انتخاب می کنید با انتخاب واحدی مجزا که دارای استخر نیز می باشد، قیمتی بسیار متفاوت خواهد داشت.

از دیگر متغیرهای هزینه کشتی کروز زمان است. در فصل های بهار و تابستان متقاضیان سفر با کشتی های کروز افزایش می یابد و در نتیجه قیمت تور نیز بالا می رود.

در دیگر فصل های سال متقاضیان این تورها کاهش می یابد که همین امر منجر به کاهش قیمت تورها می شود. پس اگر هزینه برای شما اهمیت دارد به این نکته نیز دقت کنید.

برای اطلاع از هزینه دقیق تور کشتی کروز کوبا کافی است تا با مشاورین ما تماس بگیرید. ما هر آنچه شما نیاز داشته باشید را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

 

ویزای کوبا

مسافران عزیز توجه کنید که گرفتن ویزای کوبا برای سفر با کشتی نیز جز خدمات این تور می باشد که در این پکیج خدمات بیمه مسافرتی نیز برای شما در نظر گرفته شده است، برای اینکه از شرایط گرفتن ویزای کوبا برای سفر با این تور مطلع شوید می بایست با کارشناسان ما در تماس باشید.

تور کشتی کروز ترکیه

تورکشتی کروز ترکیه ، سفری رویایی و مجلل را برای شما به ارمغان خواهد آورد. اگر شما هم از طرفداران مسافرت های دریایی و گردشی هستید، با ما همراه باشید. با توجه به اینکه هر ساله ایرانیان بسیاری به کشور ترکیه سفر می کنند، تور های کشتی کروز این کشور طرفداران ایرانی بسیار زیادی  پیدا کرده است. در این مقاله قصد داریم تا شما را با تور کشتی کروز ترکیه بیشتر معرفی کنیم.

گردشگری در کشور ترکیه

گردشگری به صنعت اول کشور ترکیه بدل شده است. این کشور زیبا با موقعیت جغرافیایی ویژه خود توانسته است به یکی از مراکز توریستی جهان بدل شود. دیدنی های دیدنی ترکیه تنها شامل جاذبه های طبیعی آن نمی شود، بلکه  بخش بسیار گسترده ای از آن مربوط به آثار تاریخی این کشور می باشد. سالیانه میلیون ها نفر ترکیه را به عنوان مقصد گردشی خود انتخاب می کنند. وجود گردشگران مختلف در این کشور، امکانات مسافرتی و تفریحی گسترده ای را فراهم آورده است. هتل ها، وسایل حمل و نقل، رستوران ها، فروشگاه ها و انواع تفریحات مختلف را می توان در این کشور به وفور یافت.

در سالیان گذشته مسئولین این کشور سرمایه گذاری های فراوانی برای توریسم و گردشگری انجام داده اند و آنرا بدل به قطب گردشی خاورمیانه کرده اند. هر ساله هزاران نفر از ایران برای سفر کشور ترکیه را انتخاب می کنند.

یکی از دلایلی که باعث جذب گردشگر در این کشور شده است کشتی های کروز آن می باشند. نظر سنجی های معتبر نشان می دهد، تور های کشتی کروز جزو محبوب ترین تفریحات گردشگرانی است که به ترکیه می روند.

امکانات و تفریحات کشتی های کروز ترکیه

با توجه به توری که انتخاب می کنید ممکن است تفریحات و امکانات دریافتی شما تغییر داشته باشند. اما بسیاری از این موارد در بیشتر تورهای کشتی کروز کشور ترکیه همیشگی هستند. تفریحاتی همچون حمام آفتاب، شنا، موسیقی زنده، دیسکو، انواع نوشیدنی ها و غذاها، بازدید از مراکز خرید و دیدنی. اینها تنها بخشی از تفریحاتی است که شما در تور خود تجربه خواهید کرد. برخی تفریحات مانند کف پارتی نیز در چند وقت اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.  همچنین بسیاری از کشتی های کروز در طول روز در بنادر مختلف توقف دارند و می توانید به بازدید از جزیره های زیبای ترکیه بپردازید.

به علاوه بسیاری از این تورها شما را به بازدید از جزایر دیدنی یونان می برند. یونان با داشتن آبهای بسیار زیبا و جزایر دیدنی خود به محلی پر طرفدار در بین گردشگران بدل شده است.

از جمله بنادری که در میان گردشگران دارای محبوبت زیاد است می توان به کوشی آداسی اشاره کرد. اگر در جریان سفر خود به این منطقه سفر کردید هرگز دیدن جاذبه های آنرا فراموش نکنید. مکان هایی همچون غار کاراجا، غار سیرتلانینی، کاروانسرای اوکوز محمد پاشا، پارک ملی دلتای آیدین و پلاژهای آب گرم کوشی آداسی را حتما تجربه کنید. علاوه بر این مکان های دیدنی، وجود هتل های بسیار زیبا و مراکز خرید کوشی آداسی نیز از جاذبه های گردشگری این منطقه به حساب می آیند.

اما قطعا بهترین جایی که در ترکیه می توانید برای تور کشتی کروز استفاده کنید استانبول است. استانبول علاوه بر داشتن امکانات تفریحی پر است از مراکز خرید، هتل ها و رستوران های لوکس و دیدنی. می توانید انواع غذاهای ترکیه ای و بین المللی را با بالاترین کیفیت در این شهر تجربه کنید.

به صورت کلی ترکیه مکان بسیا مناسبی برای گردشگران است. اگر می خواهید به همراه خانواده، دوستان و یا حتی به تنهایی سفری خیال انگیز را تجربه کنید، حتما تور های کشتی کروز ترکیه ای را امتحان کنید.

غذا در کشتی کروز ترکیه

قطعا در یک سفر سیاحتی و تور کشتی کروز ترکیه ، غذا از اهمیت ویژه ای برخوردار است. با توجه به اینکه کشتی کروز یک نوع سفر مجلل به حساب می آید، لذا می توانید انتظار غذاها و نوشیدنی های با کیفیت را داشته باشید. ممکن است غذایی که برای شما سرو می شود بر اساس تور انتخابی متفاوت باشد. از جمله غذاهایی که در کشتی برای شما سرو می شود می توان به انواع غذاهای دریایی، فینگر فود ها، غذا های ترکیه ای، انواع کباب ها، فست فود ها و غذا های اروپایی اشاره کرد. علاوه بر این غذاها دسر، صبحانه، سالاد و میان وعده های بسیار متنوعی به مسافران عرضه می شود. نوشیندنی ها نیز به وفور در دسترس شما قرار خواهند داشت.

هزینه کشتی کروز ترکیه

تور های کشتی کروز از جمله تفریحات لوکس و پر هزینه به حساب می آیند. این موضوع چندان هم دور از انتظار نیست. بی شک یک سفر دریایی ویژه و با امکانات خاص، نمی تواند کم هزینه باشد. اما در ترکیه این هزینه آنقدر ها هم که فکرش را بکنید زیاد نمی باشد. وفور گردشگران در این کشور باعث شده است تا هزینه های مسافرتی به نسبت از نرخ های مناسبی برخوردار باشند. این هزینه بر اساس توری که شما انتخاب می کنید هم بسیار متفاوت است.

از جمله موارد دیگری که در قیمت تور کشتی کروز ترکیه تاثیر گذار است موضوع زمان سفر است. در ایامی که مسافران بیشتری در ترکیه هستند این هزینه معمولا بیشتر خواهد بود. پس اگر قیمت برای شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است، بهتر است زمانهایی  که ترکیه خلوت تر است را انتخاب کنید.

زمان حرکت کشتی کروز ترکیه

اگر شما هم قصد سفر با کشتی کروز از ترکیه را دارید، حتما به دنبال یافتن بهترین زمان آن هستید. بهترین زمان برای استفاده از کشتی کروز ترکیه اواخر بهار تا پایان تابستان می باشد. کشور ترکیه آب و هوایی نسبتا بارانی دارد و همین موضوع سبب می شود تا فصول گرم برای تفریحات دریایی مناسبتر باشند. علاوه بر این بسیاری از تفریحاتی که در کشتی ها کروز مورد استفاده قرار می گیرند در هوای گرم بسیار دلچسب تر هستند. تفریحاتی مانند شنا و حمام آفتاب برای فصول گرم مناسب می باشند. البته قطعا می دانید در این فصول ترافیک مسافرین بسیار بیشتر است.

بسیاری از تورهای کشتی کروز ترکیه از ماه های جلوتر پر می شوند و کمتر جایی برای افرادی که در لحظه آخر تصمیم به سفر می گیرند وجود دارد. البته برخی تورهای لحظه آخری نیز وجود دارند که معمولا انتخاب مسافر در این تورها بسیار محدود تر است.

جهت مشاوره تور کشتی کروز ترکیه با ما تماس بگیرید

تور کشتی کروز اسپلندیدا

اگر شما هم قصد استفاده از تور کشتی کروز اسپلندیدا را دارید، حتما نام کشتی کروز اسپلندیدا به گوشتان خورده است. با کشتی کروز افسانه ای اسپلندیدا، سفری استثنایی را تجربه خواهید کرد. در این مقاله قصد داریم تا  این کشتی کروز را به شما معرفی کنیم تا بیشتر با آن آشنا شوید. قطعا پس از خواندن این مطلب، شما هم به جمع هواداران آن خواهید پیوست و تور بعدیتان با اسپلندیدا خواهد بود. در ابتدا بهتر است با خود کشتی بیشتر آشنا شویم.

اطلاعات کشتی کروز اسپلندیدا

ظرفیت این کشتی کروز 4363 نفر می باشد. خدمه آن در حدود 1300 نفر بوده و دارای 18 طبقه می باشد. از این 18 طبقه 14 طبقه آن برای مسافرین کشتی می باشد. این کشتی ابعادی با طول 333 متر، 37 متر پهنا و 66 متر ارتفاع دارد. اسپلندیدا 1637 کابین دارد که تعداد 43 تا از آنها برای معلولین می باشد. این کشتی غول پیکر از سال 2009 میلادی آغاز به فعالیت کرده و بسیار مدرن می باشد.

کابین های کشتی اسپلندیدا

تور کشتی کروز اسپلندیدا: از کابین های این کشتی می توان به کابین های داخلی، کابین های با نمای دریا، کابین های بالکونی، کابین های بالکونی آئورا و … اشاره کرد که در ادامه بیشتر با هر کدام از آنها آشنا خواهید شد.

کابین داخلی (Inside):

این کابین ها دارای تخت های دو نفره هستند. از امکانات آن می توان به حمام، تلفن، اینترنت Wifi، یخچال، گاو صندوق، سیستم تهویه و تلوزیون اشاره کرد. ابعاد این کابین ها بین 13 الی 24 متر می باشد. این کابین ها به همراه خدمات بلا ارائه داده می شوند.

کابین با نمای دریا (Ocean View):

این کابین ها نیز دارای تخت های دو نفره هستند. از لحاظ ابعاد نیز تقریبا مانند کابین های داخلی می باشند. از امکانات آن می توان به پنجره رو به دریا، یخچال، تلوزیون، گاو صندوق، اینترنت و سیستم تهویه اشاره کرد. علاوه بر پنجره رو به دریا، تفاوت این کابین ها با کابین های داخلی را در خدمات ارائه شده می توان مشاهده کرد؛ خدمات بلا و فانتاستیکا که می تواند سفر شما را بسیار رویایی تر کند.

کابین های بالکون دار:

همانطور که در نام این کابین ها مشخص است، دارای یک بالکون هستند. امکانات این کابین ها شامل: تخت دو نفره، تلفن، تلوزیون، اینترنت، کمد، حمام با دوش یا وان، یخچال، گاو صندوق و سیستم تهویه اشاره کرد. این کابین ها نیز با خدمات بلا و فانتاستیکا در اختیار مسافرین قرار می گیرند.

کابین بالکون دارد آئورا:

این کابین ها به مانند کابین های بالکون دار هستند، اما خدمات ارائه شده آنها آئورا می باشد. از امکانات این کابین می توان به کمد لباس، تلفن، تهویه مطبوع، اینترنت، یخچال، گاو صندوق، حمام با دوش و وان و تلوزیون اشاره کرد.

کابین های سوئیت/بالکون دار آئورا:

این کابین ها بسیار بزرگتر از موارد قبلی می باشند و ابعاد آنها در حدود 21 الی 47 متر می باشد. این کابین ها به دو صورت می باشند. بعضی از آنها دارای بالکون هستند و برخی دیگر پنجره های سراسری دارند. امکانات این کابین ها شامل: تخت دو نفره، سرویس بهداشتی با وان، اینترنت، تلفن، تلوزیون، گاو صندوق و یخچال اشاره کرد. همانطور که در نام این کابین ها هم مشهود است، همراه با خدمات آئورا نیز می باشد.

کابین های دلوکس با خدمات Yacht Club:

این کابین ها در ابعاد 26 الی 40 متری هستند. از امکانات این کابین ها: تخت های دو نفره، بالکن، تهویه مطبوع، کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی همراه با وان، اینترنت، تلفن، تلوزیون یخچال و گاو صندوق اشاره کرد. این کابین ها با خدمات یات کلاب به مسافرین ارائه می شوند.

کابین لوکس خانواده (Executive & Family Suite):

تنها 3 سوئیت از این نوع در کشتی اسپلندیدا وجود دارد. ابعاد این کابین ها 45 الی 53 متر مربع بوده و دارای تخت دو نفره می باشد. از امکانات این کابین ها می توان به این موارد اشاره کرد: پنجره پانوراما مشرف به دریا، یخچال، گاو صندوق، تلوزیون، اینترنت، تلفن، حمام با وان، تهویه مطبوع و کمد لباس بزرگ. این کابین ها را با خدمات یات کلاب تجربه خواهید کرد.

انواع خدمات کشتی کروز اسپندیدا

همانطور که در بالا مطالعه کردید، خدمات کابین های اسپلندیدا بسیار گسترده و متنوع می باشند. در ادامه شما را با این خدمات بیشتر آشنا خواهیم کرد.

 

خدمات بلا

اقتصادی ترین نوع خدمات ارائه شده در اسپلندیدا خدمات بلا می باشند. این خدمات شامل موارد زیر می شوند:

 1. انتخاب غذای مدیترانه به همراه انتخاب صندلی در رستوران
 2. اجرای تئاتر
 3. امکانات ورزشی همچون استخر شنا و سالن بدنسازی
 4. فعالیت های روزانه و سرگرمی های برادوی
 5. دسترسی به بوفه با انواع غذاهای متنوع

خدمات فانتاستیکا

این خدمات تمامی موارد بلا را دارا بوده و علاوه بر آن امکانات بیشتری در اختیار شما قرار خواهد داد. از جمله امکانات این خدمات موارد زیر هستند:

انتخاب صندلی شام

خدمات 24 ساعته کابین با ارسال رایگان

تفریحات و آموزش برای مسافران جوان

دوره های آموزشی برای کودکان

کابین در طبقات بالای کشتی

خدمات آئورا

این خدمات، تمامی امکانات ارائه شده بلا و فاتاستیکا را دارا بوده و به شما امکانات بیشتری را نیز ارائه می دهد. از این امکانات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کابین در طبقات بالایی کشتی
 • کابین های بسیار لوکس و زیباتر
 • نوشیدنی های بدون محدودیت و در تمام طول شبانه روز
 • سونا (تنها برای بزرگسالان)
 • پکیج اسپا به همراه کوکتل
 • دوش برنزه
 • مشاوره سلامت
 • دسترسی به سولاریوم خصوصی
 • اولویت سوار شدن کشتی کروز
 • شام در بخش رزرو شده
 • محصولات و خدمات مربوط به سلامت روان و جسم

خدمات یات کلاب

بیشترین امکانات کشتی اسپلندیدا را در این خدمات می توانید به دست آورید. اگر می خواهید به لوکس ترین حالت ممکن سفر گردشی خود را به پایان برسانید، این خدمات مناسب شما است. این خدمات علاوه بر داشتن امکانات تمامی پکیج های دیگر، خدمات زیر را هم به شما ارائه می دهد:

 • دربان اختصاصی
 • آسانسور اختصاصی
 • رستوران یات کلاب بدون محدودیت زمانی
 • مجتمع خصوصی ورزشی
 • بوفه اختصاصی با انواع غذاها، دسر ها و نوشیدنی ها
 • حمام مرمر
 • مینی بار
 • تلوزیون پلاسما
 • منو بالشت

تور های کشتی کروز اسپلندیدا

تور کشتی کروز اسپلندیدا بسیار متنوع می باشند. این تورها شما را به سراسر جهان می برند و می تواند از دور اروپا، تا خلیج فارس و تور های دور آسیا را با آن تجربه کنید. از آنجایی که کشتی اسپلندیدا بسیار پر طرفدار است، اگر قصد سفر با انرا دارید هر چه زودتر اقدام کنید.

در این تور ها علاوه بر امکانات گسترده ای که خود کشتی در اختیار شما قرار می دهد، بر اساس سفر انتخابی، می توانید از سایر تفریحات آن نیز استفاده کنید.

 

برای اطلاع از تور کشتی کروز اسپلندیدا با ما تماس بگیرید.

قیمت تور کشتی کروز دبی

قیمت تور کشتی کروز دبی یکی از موارد مورد نظر افرادی هست که قصد سفر با کشتی کروز دبی را دارند. بدون شک تجربه ی تماشای آب های نیلگون خلیج فارس و شهر دبی با آسمان خراش های مدرن و بلندش بر فراز یک کشتی مجلل، ایده آلِ هر گردشگر و مسافری است. می توان گفت در میان شهر های خاور میانه دبی توریست پذیر ترین شهر به شمار می رود. این شهر که تمامی تمرکز خود را روی جذب گردشگر گذاشته، سال هاست که در این زمینه پیشرفت موفقیت آمیزی کسب می نماید.

مراکز خرید دبی که هیچ موقع از سال تعطیلی ندارند و همواره پذیرای خریداران هستند، می توانند از مهم ترین دلایل سفر به این شهر باشند. دبی مملو از مراکز خرید کوچک و بزرگ است. به طوری که هر چقدر هم در دبی اقامت داشته باشید باز هم برای دیدن کردن از همه ی آن ها وقت کم می آورید. این مراکز خرید تنها به منظور فروش محصولات طراحی نشده اند.

بلکه شامل تعداد زیادی مراکز و بخش های فرهنگی و تفریحی نیز می باشند. به طوری که از طرفی مسافران را با فرهنگ و نحوه ی زندگی عرب آشنا می کنند و از طرفی دیگر با هدف سرگرم کردن مردم مشغول به کار هستند. از بخش های تفریحی این پاساژ ها می توان به آکواریوم بزرگ و زمین اسکیت دبی مال اشاره کرد. علاوه بر مراکز خرید، سواحل همیشه آفتابی و تمیز دبی با شن های سفید و جادویی اش می تواند روز ها شما را در این شهر نگه دارد. پارک های آبی واقع در دبی تفریحی بسیار هیجان انگیز به شمار می روند و در نوع خود کم نظیر هستند. گذشته از این ها هتل های دبی در زمره ی مجلل ترین هتل های دنیا قرار دارند. اما باز هم به پای کشتی کروز نمی رسند.

 

تور کشتی کروز دبی به چه صورت انجام می گیرد؟

کشتی کروز کشتی هایی بزرگ با ظرفیت هزاران مسافر هستند که تمامی امکانات رفاهی را شامل می شوند و در حقیقت نوعی هتل متحرک به شمار می روند. البته هتلی از نوع بسیار مجلل آن! در این نوع تور ها مسافران شب ها را در کشتی اقامت دارند و روز ها را در ساحل یا سایر مناطق توریستی شهر به سر می برند. بسته به نوع تور در طول سفر ممکن است علاوه بر دبی از سایر بنادر همچون بنادر ابوظبی، مسقط، خورالمکان و بنی یاس دیدن کنید و در طول این بازدید ها، تفریحاتی از جمله ماهیگیری و غواصی را تجربه نمایید.

 

امکانات رفاهی کشتی کروز دبی

این نوع کشتی ها همه نوع امکان رفاهی را برای مسافران فراهم نموده اند. از سوئیت های زیبا و راحت گرفته تا چندین و چند رستوران، بار و کافه که غذا ها، نوشیدنی ها و دسر های خود را به طور رایگان برای مسافران سرو می کنند. مراکز ماساژ، سالن های نمایش، سالن های ورزشی بسیار لوکس و استخر های رو باز از دیگر امکانات این کشتی ها هستند. علاوه بر آن تماشای مناظر با شکوه اطراف از فراز کشتی کروز، لذتی تمام نشدنی است که شاید تمامی امکانات دیگر را تحت شعاع قرار دهد. سایر امکانات تفریحی هم در این کشتی ها موجود هستند. برای مثال می توان به اجرای زنده ی موسیقی، حرکات نمایشی و برنامه های رصد آسمان شب اشاره کرد.

 

قیمت تور کشتی کروز دبی

برای فهمیدن حدود قیمت تور کشتی کروز دبی باید بدانید که این نوع کشتی ها فقط مختص افراد مرفه نیست. بلکه با طیف وسیعی از امکانات که به مسافران ارائه می دهد، می تواند پذیرای طیف گسترده ای از مردم با طبقات اجتماعی متفاوت باشد. عواملی تعیین کننده ی هزینه ی سفر شما با تور کشتی کروز یونان خواهند بود که در زیر به آن ها اشاره کرده ایم.

 • نوع سوئیت: کشتی کروز دارای انواع سوئیت ها است. برای مثال برخی اتاق ها دارای پنجره و حتی بالکن هستند و به همین منظور گران تر می باشند؛ در حالی که برخی دیگر (اتاق های وسطی کشتی) از این امکانات بهره مند نیستند و به نسبت مقرون به صرفه تر می باشند. سایز اتاق و تعداد تخت های آن هم در قیمت تاثیر به سزایی دارند. طبیعتا هر چه تعداد تخت ها بیشتر شود، قیمت بالا تر می رود. البته نوع تخت ها هم فاکتور موثر دیگری است. اتاق های دارای کاناپه های تخت شو و یا تخت های دیواری، از قیمت کم تری نسبت به سایرین برخوردارند.
 • غذا: همان طور که پیش تر ذکر شد، غذای رستوران ها و کافی شاپ های کشتی به جز تعداد محدودی از آن ها رایگان هستند. البته وعده های غذایی در رستوران ها در ساعات خاصی سرو می شوند و در صورتی که در آن ساعات در رستوران حاضر نشوید، خود مجبور به خرید غذا از رستوران های داخل خشکی هستید.
 • تور های خارجی: در صورتی که بخواهید در برنامه های دیگری که تور شامل آن های نمی شود شرکت کنید، باید هزینه ی آن ها را جدا گانه و در محل بپردازید. البته با توجه به زمان اندک و تفریحات بیشماری که برایتان در نظر گرفته می شود، احتمالا تمایلی هم به انجام این کار نخواهید داشت.
 • طول سفر: تعداد شب هایی که سفرتان به طول می انجامد، در هزینه ی سفر تاثیر دارد. امروزه با توجه به تعدد آژانس های مسافرتی که این نوع تور را برگزار می کنند، انواع تور ها با تعداد شب های متفاوت از سه شب تا هفت شب و بیشتر موجود می باشند.
 • زمان سفر: فصلی که در آن سفر می کنید تاثیر چشمگیری در هزینه ی سفرتان خواهد داشت. فصل زمستان از سایر فصول پرطرفدار تر و در نتیجه گران تر است. زیرا از سویی گرمای هوا مطبوع و قابل تحمل است و از سویی دیگر جشنواره ی خرید دبی، که یکی از بزرگ ترین جشنواره های خرید دنیاست، در این فصل (یعنی از ماه ژانویه) برگزار می شود. این فصل به تناسب شلوغ تر از سایر فصول است. پس اگر قصد دارید هزینه ی کم تری کنید و تمایلی هم به شلوغی زیاد ندارید، فصل تابستان برایتان مناسب تر خواهد بود. در فصل تابستان با توجه به این که تعداد مسافران کم تر است، حراج های زیادی هم در دبی بر پا می شود تا گردشگران بیشتری را به بازدید از این شهر ترغیب کند.

با در نظر گرفتن موارد بالا خواهید توانست با انتخاب مناسب ترین گزینه برای تور خود، هزینه های خود را در این سفر مدیریت نمایید.

 

برای اطلاع از قیمت تور کشتی کروز دبی و خرید تور کشتی کروز دبی با ما تماس بگیرید

 

تور کشتی کروز از استانبول

تور کشتی کروز از استانبول یکی از تفریحات به یادماندنی است. اگر قصد یک گردش و سفر رویایی را دارید، کشتی کروز یک گزینه بسیار مناسب برای شما خواهد بود. تنها تصور کنید بر روی دریای زیبای سیاه و مرمره در کشتی ای مجلل با انواع تفریحات جذاب هستید. کسانی که تا کنون چنین تجربه ای را داشته اند همیشه دوست دارند بارها و بارها دوباره آنرا تکرار کنند. اگر تا به حال از این تفریح به یادماندنی استفاده نکرده اید، آن را در برنامه های آینده خود قرار دهید. در این مطلب قصد داریم شما را با تور کشتی کروز از استانبول آشنا سازیم.

تور کشتی کروز از استانبول پایتخت زیبا و دیدنی ترکیه آغاز می شود. ترکیه با جاذبه های گردشگری فراوان به مقصدی رویایی برای مردم کشورهای سراسر جهان شده است. شاید بتوان این گونه گفت که زیباترین شهر ترکیه نیز استانبول است. وجود تورهای مختلف کشتی کروز که از استانبول به حرکت در می آیند، آنرا بدل به جاذبه ای بسیار مفرح کرده است. هزینه های سفر به ترکیه و تورهای کشتی کروز استانبول نیز از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند. همین موضوع باعث شده است تور های کشتی کروز طرفداران بسیار زیادی به دست بیاورد.

تفریحات و جاذبه های کشتی کروز از استانبول

تفحریحات و جاذبه های کشتی کروز از استانبول بسیار گسترده و به یاد ماندنی هستند. تفریحاتی همچون دیسکو و موسیقی زنده در کشتی لوکس و مدرن، عبور از تنگه باریکی که دریای سیاه و مرمره را به هم وصل می کند، بازدید از کاخ های سنگنی زیبا، کاخ ها و ویلا ها، پارتی های کف و تفریحات جذاب دیگر روی عرشه کشتی تنها بخشی از این تجربه به یاد ماندنی هستند. بخشی از این تفریحات هم مربوط به غذاهای رنگارنگ و خوشمزه ای است که در کشتی کروز تجربه خواهید کرد. انواع فینگر فودها، کباب ها، غذاهای دریایی و ترکی به همراه نوشیدنی های رنگارنگ دل هر گردشگری را به وسوسه می اندازد.

سواحل و جزایر زیبا و دیدنی استانبول

ساحل بورک:

این ساحل زیبا و دیدنی در کنار دریای سیاه می باشد. آبهای آبی دریا در کنار ساحل شنی زیبای آن چشم هر بیننده ای را محصور خود می کند. در قسمت های بسیار زیادی از این ساحل، عمق آب بسیار کم است. این موضوع باعث شده است که این منطقه برای شنا محیط بسیار مناسب باشد. از تفحریحاتی که در این ساحل زیبا می توانید از آنها استفاده کنید: والیبال ساحلی، فوتبال ساحلی، موج سواری، کایت سواری و شنا را می توان نام برد.

جزایر آدالار:

جزایری بکر و دوست داشتنی! در این جزایر از وسایل نقلیه دودزا مانند ماشین و موتور خبری نیست. بلکه به جای آن می توانید از کالسکه های بسیار زیبا برای جابه جایی استفاده کنید. این جزایر از 9 جزیره بسیار کوچک تشکیل شده اند و فاصله آنها تا بندر استانبول بسیار کوتاه است. در برخی از این جزایر هتل های بسیار لوکس و زیبایی وجود دارد که می توانید در آنها اقامت داشته باشید. اگر محیطی طبیعی، شنا در ساحل، مشاهده آثار تاریخی و تفریحاتی این چنینی را دوست دارید، دیدن این جزایر را حتما در برنامه خود بگنجانید.

ساحل دالیا:

ساحلی بسیار کوچک، اما بسیار محبوب در میان گردشگران است. این ساحل نیز با استانبول فاصله ای بسیار کوتاه دارد. از تفریحاتی که در این ساحل برای شما در دسترس است می توان به شنا، پیاده روی، آفتاب گرفتن و غذا خوردن در کافه ها و رستوران های آن اشاره کرد.

ساحل طلایی:

همانطور که از نام این ساحل پیداست، محلی بسیار زیبا را باید انتظار داشته باشید. این ساحل نیز فاصله بسیار کوتاهی با استانبول دارد. اگر به دنبال خرید در سفر هستید، مغازه هایی که در این ساحل مشاهده می کنید، محل بسیار مناسبی برای این موضوع است. از امکاناتی که در این ساحل زیبا وجود دارد می توان به رستوران ها، کافه ها، کلبه های ساحلی چوبی، لذت خرید، آفتاب گرفتن و شنا در دریا اشاره کرد.

ساحل نان استاپ:

ساحلی شنی و مناسب برای حمام آفتاب! اگر قصد بازدید از این ساحل را دارید بهترین زمان آن تابستان است. در تابستان این ساحل یک محیط بسیار رویایی برای شما خواهد بود. تفریحاتی مانند شنا، موج سواری، کایت سواری، حمام آفتاب، کنسرت، بازی های ساحلی و میهمانی های این منطقه انتظار شما گردشگران را می کشند.

از دیگر سواحل استانبول می توان به ساحل زیبای سولار، ساحل فلوریا، ساحل سوما، ساحل شیله آکوا اشاره کرد.

زمان تور کشتی کروز از استانبول

زمان تور کشتی های کروز معمولا از هفت شب آغاز می شود. با توجه به نوع تفریحات و جاذبه هایی که این کشتی ها دارند، بهترین زمان آن 7 عصر الی 1 بامداد است. این زمان بسته به تور انتخابی شما ممکن است زودتر و یا دیرتر از این ساعت باشد. برنامه این تورها معمولا بدین صورت است که در طول روز بازدید های مسافران از قلعه ها، سواحل، جزایر و ویلاها صورت می گیرد و عصر ها به کشتی باز می گردند. پس از بازگشت به کشتی برنامه های تفریحی آن آغاز می شود و در میان این برنامه ها می توانید شام بسیار مفصلی را هم نوش جان کنید.

برنامه سفر تور کشتی کروز از استانبول

برنامه سفر تور کشتی های کروز از استانبول معمولا بین 5 الی 7 روز می باشند. بسته به آژانس گردشگری و یا توری که انتخاب می کنید تعداد روزها ممکن است کمتر و یا بیشتر باشند. اگر قصد دارید سفری به یاد ماندنی داشته باشید، باید حتما از آژانس ها و تورهای معتبر بلیت خودتان را سفارش دهید.

هزینه تور کشتی کروز از استانبول

هزینه تور کشتی کروز از استانبول بسته به نوع سفر، تعداد روز ها و امکاناتی که درخواست می کنید متفاوت می باشد. لذا توجه کنید برای انتخاب تور کشتی کروز حتما هزینه را با این موارد بررسی کنید. همچنین در برخی از زمانهای سال با توجه به کم شدن مسافران، هزینه این تورها کاهش پیدا می کنند. پس اگر قیمت برایتان از اهمیت بالایی برخوردار است، می توانید این زمان ها را برای سفر انتخاب کنید. البته به صورت کلی در نظر داشته باشید تور کشتی کروز یک سفر مجلل و لاکچری است و هزینه های آن به نسبت ممکن است کمی بالاتر از تورهای دیگر به نظر برسد.

بهترین زمان تور کشتی کروز از استانبول

بهترین زمان برای تور کشتی های کروز استانبول از اواخر بهار تا اواخر تابستان می باشد. بیشتر این تفریحات را می توانید در این موقع از سال استفاده کنید. برای همین اگر قصد دارید برای تعطیلات، ماه عسل و یا ریلکسیشن از تور کشتی کروز استانبول استفاده کنید، این دوره زمانی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

 

جهت اطلاع از تور کشتی کروز از استانبول با ما تماس بگیرید.