سفری خاطره انگیز با تور دانمارک

دانمارک کشوری با حکومت پادشاهی

دانمارک کشور کوچکی است که پایتخت آن نیز شهر کپنهاگ است. زبان رسمی این کشور دانمارکی است و واحد پولی آن کرون دانمارک است. پحکومت این کشور پادشاهی است و پس از کشور ژاپن قدیمی ترین خاندان سلطنتی یا حکومت پادشاهی را دارد.

اگر بخواهیم نام شادترین مردم جهان را به زبان بیاوریم، تنها می توانیم به کشور دانمارک اشاره کنیم. همچنین در این کشور فساد اداری به حداقل رسیده است. در حقیقت سالم ترین نظام اقتصاد و اداری متعلق به این کشور است. در سرشماری های اخیر مردم این کشور راضی ترین مردم جهان بوده اند.

کشور دانمارک بخشی از اسکاندیناوی است که به دریای شمال نیز متصل است. البته این کشور به دریای بالتیک نیز سواحلی دارد. از دیگر همسایه های کشور آلمان می توان به کشور آلمان اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر برای شرکت در تور دانمارک با مشاورین ماکانس یر آُمان در پشتیبانی سایت Tourekeshti تماس بگیرید.

تور دانمارک

 

سفری خاطره انگیز با تور دانمارک

با شرکت در تور دانمارک می توانید از جاذبه های بی نظیر این کشور غرق لذت شوید. سفری خاطره انگیز را می توانید با شرکت در تور دانمارک و قدم زدن در شهرهای این کشور تجربه کنید. دانمارک کشوری کوچک با جاذبه های فراوان است که شما را در خود غرق خواهد کرد.

برای سفر به کشور دانمارک باید ویزای شینگن این کشور را اخذ کنید تا با خیالی آسوده وارد این کشور شوید. مشاورین ما این جا هستند تا شما را در این امر یاری کنند و به راحتی بتوانید ویزای مورد نظر خود را اخذ کنید. با ما همراه شوید تا به هر آنچه در سر دارید برسید.

تور دانمارک به شما این امکان را می دهد تا به صورت هوایی و یا دریایی به این کشور سفر کنید. با توجه به برنامه تور می توانید اقدام به سفر با کشتی کروز و یا هواپیما نمایید. سفر با هواپیما در مدت زمان کمتری ممکن می شود اما سفر با کشتی زمان بیستری را از شما خواهد گرفت.

در سفر به دانمارک بهتر است که یک همراه دانمارکی داشته باشید تا بتواند شما را در این سفر یاری کند. این همراه باید فارس زبان هم باشد. پس با شرکت در تور دانمارک و استفاده از لیدر فارسی زبان ما می توانید این مشکل را نیز پشت سر بگذارید و به راحتی سفر خود را ادامه دهید.

 

 

پری دریایی نماد شهر کپنهاگ

همان طور که گفتیم کپنهاگ پایتخت کشور دانمارک است و دارای ساختمان های قدیمی با دکورهای مدرن می باشد. این شهر دارای مراکز خرید بسیاری است که گردشگران را به خود جذب می کند. این دسته از گردشگران را بیشتر خانم ها تشکیل می دهند، پس در سفر به این شهر مواظب جیب هایتان باشید تا خالی نشوند.

از دیگر جاذبه های شهر کپنهاگ می توان به غذاخوری ها و رستوران های متنوع اشاره کرد که با برترین امکانات و لذیذترین غذاها پذیرای مسافران است. این شهر ساحلی یک خانه اپرا دارد که با تلفیق و الهام از هنر ایرانی ساخته شده است و نمایی رو به دریا را از درون آن می توان شاهد بود.

یکی از زیباترین آثاری که در این شهر دیده می شود مجسمه پری دریایی است که به عنوان نماد این شهر مشهور شده است. این شهر بیشترین درآمد سرانه را دارد و یکی دیگر از جاذبه ای آن ساختمان کتابخانه سلطنتی است. این کتابخانه با کتاب های زیاد و متنوعی پر شده است.

 

 

آلبورگ شهری مملو از آرامش

اگر به دنبال آرامش هستید حما به این شهر سفر کنید. این شهر شما را از هیاهوی کپنهاگ نجات می دهد. با سفر به این شهر می توانید سواحل ماسه این آن لذت ببرید. قدم زدن بر روی ماسه های نرم این سواحل و تماشای موج هایی که رد پای شما را هر لحظه پاک می کنند؛ آرامش بی نظیری را همراه دارند.

از دیگر دیدنی های این شهر می توان به مرکز اوتسن اشاره کرد. این مرکز که توسط یکی از بزرگترین طراحان جهان ساخته شده است؛ گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. اوتسن معمار مشهور این بنا، ساختمان بانک مرکزی در ایران را نیز طراحی کرده است.

 

 

آرهوس و فستیوال های هنری

دومین شهر دیدنی دانمارک آرهوس است. این شهر زیبا هر سال با فستیوال هایی که برقرار می کند بسیاری از گردشگران را به خود جذب می کند. اگر می خواهید این فستیوال ها را ببینید بهتر از قبل از آن از تااریخ آن آگاه باشید. با شرکت در این فستیوال ها میتوانید به راحتی در خیابان ها به خوشگذرانی و آشنایی با مردم دانمارک بپردازید.

آرهوس در حقیقت متعلق به قرن هشتم می باشد و وایکینگ ها برای مدت های طولانی در این شهر اقامت داشته اند. آرهوس را می توان یکی از شهرهایی دانست که نشان دهنده و نمادی از وایکینگ ها است. در گوشه و کنار این شهر می توان اثری از طراحی و معماری وایکینگ ها را به چشم دید.

 

 

پایتخت جزیره فون؛ اودنسه

اگر بخواهیم به دومین شهر بزرگ کشور دانمارک اشاره کنیم بی شک این شهر جایی جز اودنسه نیست. در هر گوشه از این شهر م یتوان جاذبه های بی نظیری را یافت که هر یک به تنهایی شما را ساعت هاا مشغول می کنند. اگر به حیا وحش علاقه دارید حتما از باغ وحش های این شهر کوچک دیدن کنید.

اودنسه در حقیقت در شبه جزیره فون در دانمارک واقع شده است. این شهر توسط حاکمان ظالمی به آتش کشیده شده اما دوباره توانسته خود را بازیابی کند. اودنسه قدمتی معادل با چهار هزار سال دارد و انسان های زیادی تا به حال بر روی آن پا گذاشته اند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید